Tak Shawn Mendes i Camila Cabello spędzili swoje pierwsze Walentynki! Było romantycznie

2020-02-17 17:50 kp
Camila Cabello i Shawn Mendes
Autor: Invision/Invision/East News

Shawn Mendes i Camila Cabello spotykają się dopiero od nieco ponad pół roku, a już można nazwać ich jedną z najpopularniejszych par showbiznesu. Fani i media z całego świata obserwowali, jak uczucie między wokalistami rozkwitało na planie klipu Senorita, a później czekali na pierwsze oficjalne deklaracje. Para obchodziła pierwsze Walentynki razem.

Shawn Mendes i Camila Cabello odpoczywają po bardzo intensywnych miesiącach. Para żyła w nieustannym biegu od momentu wydania w ubiegłym roku ich singla Senorita - Shawn dalej koncertował w ramach swojej trasy, Camila pracowała nad drugą płytą, a razem pojawiali się na kolejnych muzycznych galach, by zaśpiewać swój wielki hit.

Nic więc dziwnego, że kilka ostatnich tygodni Shawn Mendes i Camila Cabello spędzają z dala od mediów. Na szczęście ;) zagranicznym dziennikarzom udało się ustalić, gdzie zakochani spędzali swoje pierwsze wspólne Walentynki!

Walentynki Shawna Mendesa i Camili Cabello

Przypomnijmy, że oficjalnie Shawn Mendes i Camila Cabello są parą od lipca 2019 roku, jednak już wcześniej BARDZO mocno iskrzyło między nimi na planie teledysku Senorita. Gdy latem paparazzi zaczęli robić pierwsze zdjęcia zakochanych, poruszenie było tak duże, że część fanów oskarżała ich o ustawkę mającą na celu wypromowanie ich singla - tak nieprawdopodobny wydawał się związek dwóch uwielbianych muzyków.

Dziś chyba już nikt nie pokusiłby się o to, by oskarżać "Shawmilę" o jakąkolwiek ściemę...

A jak para spędziła Walentynki? Jak można się było spodziewać - było bardzo romantycznie. Magazyn People donosi, że wokaliści zjedli romantyczną kolację w restauracji The Fat Duck w Berkshire, należącej do uwielbianego przez celebrytów kucharza Harry'ego Blumenthala.

NAJNOWSZE