Robert Pattinson pierwszy raz z dziewczyną na czerwonym dywanie. Spotykają się od kilku lat 

2022-12-05 14:43 Joanna Dembek
Robert Pattinson i Suki Waterhouse
Autor: Rex Features/East News Robert Pattinson i Suki Waterhouse pojawili się na pokazie Diora

Robert Pattinson pojawił się na pokazie Diora z wieloletnią partnerką Suki Waterhouse. Ich debiut na czerwonym dywanie wywołał nie lada poruszenie w plotkarskiej prasie, ponieważ do tej pory para pilnie strzegła swojej prywatności, a o wspólnych wyjściach na eventy nie było mowy.

Robert Pattinson po rozstaniu z Kristen Stewart zaczął być bardzo powściągliwy, jeżeli chodzi o publiczne komentowanie swoich spraw sercowych. Aktor od 2018 roku spotyka się z aktorką i piosenkarką Suki Waterhouse, a para do tej pory nie afiszowała się ze swoim życiem uczuciowym. Na ściance zadebiutowali na pokazie najnowszej kolekcji Diora, który odbył się 3 grudnia 2022 roku. Na jakim etapie jest ich relacja?

Robert Pattinson błyszczał na ściance z ukochaną. Fotoreporterzy oszaleli

Robert Pattinson od kilku lat jest twarzą Diora i bierze udział w licznych kampaniach francuskiego domu mody. Nic więc dziwnego, że zaproszono go na najnowszy pokaz mody męskiej na jesień 2023, który odbył się w Gizie.

Na czerwonym dywanie nie pojawił się jednak sam. Towarzyszyła mu Suki Waterhouse - pochodząca z Anglii aktorka i piosenkarka. 30-latka wcześniej spotykała się z Milesem Kanem, Bradleyem Cooperem oraz Diego Luną. Od 4 lat jest szczęśliwie zakochana w Robercie Pattinsonie.

Zagraniczna prasa donosi, jakoby Robert i Suki mieli poważnie myśleć o wspólnej przyszłości. Czyżby ich relacja weszła na wyższy poziom?

Najbardziej ODJECHANE prezenty pod choinkę dla GEEKÓW | ESKA XD - Mobmania #63
Nasi Partnerzy polecają
NAJNOWSZE