Robert Pattinson

i

Autor: Rex Features/East News / Screen/Instagram/@unreal_robert Robert Pattinson ma sobowtóra. Trudno ich rozróżnić

Robert Pattinson ma sobowtóra. Jego parodie rozbawią was do łez

2022-06-29 10:10

Do Roberta Pattinsona wzdycha wiele młodych kobiet na całym świecie. Okazało się jednak, że przystojny aktor ma konkurencję, ponieważ w sieci działa mężczyzna łudząco podobny do idola nastolatek. Ciężko ich rozróżnić.

Robert Pattinson największą popularność zyskał dzięki roli Edwarda w Sadze Zmierzch. Wówczas stał się jednym z najbardziej rozchwytywanych aktorów młodego pokolenia oraz idolem wielu nastolatek. W 2020 roku okrzyknięto go najprzystojniejszym mężczyzną na świecie. To może być również powód do dumy dla jego sobowtóra, którego profil na TikToku obserwuje już prawie pół miliona użytkowników.

Sobowtór Roberta Pattinsona skradł serca internautów

Robert Pattinson doczekał się sobowtóra, który mógły z powodzeniem zastąpić go w niejednej produkcji. Podobieństwo jest uderzające, a w komentarzach nie brakuje niedowiarków, którym trudno uwierzyć, że to tylko ktoś łudząco podobny do aktora.

Jak można być tak podobnym - napisała internautka z Polski.

Myślę, że to on i powinien wyjaśnić, dlaczego robi te randomowe TikToki - czytamy w komentarzach.

Mężczyzna tworzący filmiki pod nazwą unreal_robert, doczekał się wielu fanów, których bawią naprawdę udane parodie. Sobowtór na swoich nagraniach tańczy, gra na suszarce na pranie, nawiązuje do filmu "Batman" oraz "Zmierzch"..

Roksana Węgiel ma sobowtórkę! Zrobi furorę w The Voice Kids 4