Siostra Roberta Lewandowskiego pozuje w bikini! Przyćmiła Annę Lewandowską?

2021-06-14 7:43 kp
Robert Lewandowski
Autor: WBF

Niezwykła kariera Roberta Lewandowskiego sprawia, że fani interesują się nie tylko jego najbliższą rodziną, ale i krewnymi. Nic więc dziwnego, że coraz częściej zaglądają na profil jego starszej siostry, Mileny Lewandowskiej. Ta spędza ostatnio czas na wakacjach z Anną Lewandowską i w wyjątkowo przyjemnych okolicznościach wspiera brata podczas Euro 2020. Teraz zapozowała z Anią do zdjęcia w bikini!

Milena Lewandowska wzbudza coraz większe zainteresowanie wśród fanów Roberta Lewandowskiego. Starsza o trzy lata siostra piłkarza stara się być aktywna w mediach społecznościowych, a jej profil obserwuje obecnie ponad trzydzieści tysięcy osób - i liczba ta ciągle rośnie. Nic w tym jednak dziwnego, skoro Milena dzieli się tak ciekawymi zdjęciami, jak ostatnio!

Siostra Roberta Lewandowskiego wypoczywa właśnie na wakacjach z Anną Lewandowską i żoną brata trenerki. Wygląda na to, że czas Euro 2020 dziewczyny postanowiły spędzić w przyjaznych okolicznościach i połączyć kibicowanie polskim piłkarzom z relaksem. Milena Lewandowska pochwaliła się na Instagramie wspólnym zdjęciem.

ESKA XD #024 - pieniądze polskich piłkarzy, hity na Euro, przystojniacy z tureckich seriali

Milena Lewandowska i Anna Lewandowska na wspólnym zdjęciu

Teraz aspirująca influencerka pochwaliła się na Instagramie wspólnym zdjęciem z Anną, na którym dziewczynom towarzyszy też żona brata trenerki. Wszystkie trzy panie zapozowały w bikini i choć siostra Roberta Lewandowskiego przyznała, że przy jego żonie pozowanie w stroju kąpielowym to spore wyznanie, fani nie mają wątpliwości, że to czysta kokieteria - wszystkie trzy panie wyglądają świetnie.

Robienie zdjęć grupowych z @annalewandowskahpba to zawsze wyzwanie, tym bardziej w bikini 😆

- napisała Mliena Lewandowska.

Rzeczywiście było tak trudno? Zobaczcie fotkę!

NAJNOWSZE