Robert Lewandowski: "Przeszkadza mi nawet jeden źle ułożony włos". I jak tu dobrze grać?

2018-07-13 13:44
Robert Lewandowski
Autor: Reporter / East News

Robert Lewandowski w Playboy'u opowiedział o swoich rozterkach związanych z fryzurą na boisku. Oryginalny wywiad wzbudził wiele kontrowersji, bo nie tego typu rozważań po Mundialu oczekiwali od niego kibice. Więc jak Robert lubi być uczesany podczas meczu?

Robert Lewandowski zdecydowanie nie ma ostatnio dobrej passy. Piłkarz spotkał się z falą krytyki po tym, jak po przegranym Mundialu opublikował na Instagramie zdjęcia z egzotycznych wakacji. Kibice zarzucili mu brak ambicji, przerost formy nad treścią i zbytnie skupienie na własnej osobie. Tymczasem najnowszy wywiad Roberta Lewandowskiego nie pomoże mu odzyskać sympatii.

Robert Lewandowski - fryzura na meczu najważniejsza?

Jak donosi m.in. serwis Kozaczek, w kuriozalnym fragmencie wywiadu dla najnowszego numeru Playboy'a Robert Lewandowski snuł bowiem rozważania nad swoją fryzurą. Piłkarz opowiedział o tym, że przed meczem ważne dla niego jest ułożenie włosów. Aż chce się pytać - a ułożenie gry na boisku też jest tak ważne? I co wtedy, gdy gra wymaga wysiłku, a idealna fryzura nagle opada?

Najważniejsze, żeby człowiek czuł się komfortowo. Czuję się dużo lepiej, gdy jestem zadbany w czasie występu na murawie. W trakcie spotkania trudno cokolwiek poprawić, więc dużą rolę odgrywa czas w hotelu. Lubię mieć fryzurę, w której trenuję na co dzień i przeszkadza mi nawet jeden źle ułożony włos. Perfekcjonizm.

- miał powiedzieć w Playboy'u Robert Lewandowski.

Rzeczywiście, trzeba przyznać, że podczas trzech meczów polskiej reprezentacji na Mundialu Robert Lewandowski błyszczał... staranną fryzurą. Piłkarz zaprezentował się na murawie z ozdobnym zygzakiem wyciętym z jednej strony głowy. Wyglądało to bardzo ładnie, w przeciwieństwie do gry Lewego, którego na boisku w ogóle nie było widać.

>> Małgorzata Rozenek-Majdan ćwiczy z Anną Lewandowską! To z powodu ciąży!

Myślicie, że podczas meczu Robert Lewandowski martwił się o swoją fryzurę? A może nadal macie nadzieję, że ta wypowiedź to tzw. fejk?;)

Family ❤️ @annalewandowskahpba Post udostępniony przez Robert Lewandowski (@_rl9)
NAJNOWSZE