Robert Lewandowski i Anna Lewandowska

i

Autor: FRANCK FIFE/AFP/East News

Robert Lewandowski pokazał córki. Już nie kryje twarzy Laury!

2021-12-14 7:49

Twarze dzieci Lewandowskich długo były jedną z najbardziej skrywanych przez małżeństwo tajemnic, ale od pewnego czasu Anna i Robert Lewandowscy coraz śmielej pokazują oblicza swoich córek. Zwłaszcza młodszej, czyli Laury. Na niedawnym zdjęciu na instagramowym profilu piłkarza widzimy twarz jego dziecka niemal w całej okazałości!

Robert i Anna Lewandowscy od samego początku mocno dbają o prywatność rodziny. Kiedy tylko zostali po raz pierwszy rodzicami, prasa i fani z utęsknieniem wyczekiwali na pierwsze zdjęcia ich dziecka. Na próżno! Jedyne zdjęcia Anny i Roberta z Klarą pokazywały jedynie tył główki dziewczynki. 

Podobnie było, kiedy na świat przyszła druga córeczka pary, Laura. Twarz młodszego dziecka Lewandowskich długo również pozostawała tajemnicą... Ale od pewnego czasu Lewandowscy podchodzą do kwestii prywatności dzieci z nieco większym luzem. Na najnowszych zdjęciu piłkarza widzimy już naprawdę sporą część twarzy Laury!

Sonda
Czy VIP-y powinny pokazywać w sieci swoje dzieci?

Robert Lewandowski pokazał twarz Laury

W miniony weekend Robert Lewandowski pochwalił się na Instagramie kilkoma rodzinnymi fotkami. Piłkarz pokazał, jak spędza z Klarą i Laurą czas w domu oraz na spacerze po okolicy. 

Niedzielny spacer z moimi dziewczynami ?

- napisał piłkarz przy pierwszym zdjęciu.

Chwilę później na jego Instagramie pojawiła się kolejna fotka - tym razem zrobiona w domu Roberta i Anny Lewandowskich.

Jak widać, tym razem najlepszy polski piłkarz zdecydował się pokazać całkiem sporą część twarzy swojej młodszej córki! Fani z pewnością nie mają mu tego za złe :)

Robert Lewandowski i Anna Stachurska pobrali się 22 czerwca 2013 roku. Ślub pary odbył się w Serocku. Niecałe 4 lata później Ania i Robert zostali po raz pierwszy rodzicami - ich pierwsza córka, Klara przyszła na świat 4 maja 2017 roku. Drugą córeczkę, Laurę, Anna Lewandowska urodziła 6 maja 2020 roku. 

Robert Lewandowski jest napastnikiem najlepszego niemieckiego klubu, Bayernu Monachium. Wraz z żoną i córkami mieszka w stolicy Bawarii.

Spróbowaliśmy słynnego precla Roberta Lewandowskiego