Anna Lewandowska Robert Lewandowski

i

Autor: WBF

Robert Lewandowski gratuluje Lionelowi Messiemu i dziękuje Ani. Klasa?

2021-11-30 15:50

Fani Roberta Lewandowskiego nie kryją żalu po wczorajszej gali. Złotą Piłkę polakowi zgarnął sprzed nosa Lionel Messi. I chociaż w sieci jest dużo emocji, to piłkarz wykazał się klasą. Pogratulował rywalowi, ale również docenił wsparcie swojej żony. Napisał, że Anna Lewandowska jest miłością jego życia. Ładnie?

Robert Lewandowski rozbudził apetyty polskich kibiców. O jego dokonaniach w niemieckiej lidze rozpisują się przecież światowe media. Niestety to za mało, by zdobyć Złotą Piłkę. RL9 został pokonany przez zawodnika Paris Saint-Germain. To właśnie Lionel Messi zgarnął główną nagrodę.

Na wczorajszej gali Robert Lewandowski musiał się zadowolić statuetką dla "Najlepszego napastnika". Mimo gorzkiego smaku porażki okazał zwycięzcy szacunek.

ESKA XD #036 - SKOKI NARCIARSKIE, TEST ZIMÓWEK, ELIF, SEKRETY FRIDAY

Robert Lewandowski gratuluje Leo Messiemu

W takich sytuacjach widać, kto ma klasę. Chociaż Robert Lewandowski nie wrócił do domu ze Złotą Piłką, pogratulował zwycięzcy.

Na początek chciałbym pogratulować Lionelowi Messiemu Zdobywcy Złotej Piłki.

Doceniacie jego wpis?

Quiz o Lewandowskich

Pytanie 1 z 6
Od 2014 roku Robert jest ambasadorem dobrej woli UNICEF.

Tymi słowami Robert Lewandowski zaczął długi wpis na Instagramie. Piłkarz docenił wszystkich, którzy na niego głosowali oraz kibicowali. Sportowiec jest mocno związany z rodziną, więc nikogo nie zaskoczy fakt, że podziękował także najbliższym za wsparcie.

Anna Lewandowska będzie wzruszona!

I co najważniejsze, ogromne podziękowania dla mojej rodziny ? dziękuję Mamo, dziękuję Anno - jesteś miłością mojego życia i moją najlepszą przyjaciółką, dziękuję mojej siostrze Milenie oraz moim przyjaciołom i kadrze zarządzającej za ciągłe wsparcie, fundament moich osiągnięć. Dziękuję.