Internauci komentują najnowszy wpis Roberta Kochanka. „Szkoda Kingi”

2021-11-25 10:25 AM
Robert Kochanek
Autor: materiał prasowy

Miłość Roberta Kochanka i Kingi Zapadki nie trwała długo. Choć początkowo publicznym czułościom nie było końca i wiele osób twierdziło, że para wkrótce wejdzie w poważniejszy etap związku, tak się nie stało. Kinga i Robert zerwali.

Tym związkiem żyło wiele osób. Robert Kochanek i Kinga Zapadka poznali się w głośnym show 40 kontra 20. Publicznie okazywali sobie czułość i chętnie mówili o sobie w mediach.

Niestety historia tej krótkiej, ale niezwykle intensywnej miłości dobiegła końca. Kinga Zapadka na swoim Insta Story poinformowała, że nie spotyka się już z tancerzem.

Jaki był powód? Tego za szybko się nie dowiemy. Fani zaczęli również szukać jakichkolwiek informacji na ten temat na profilu Roberta. Głównie skupi się na jego ostatnim poście, którego treść brzmiała:

Szlachetni ludzie zazwyczaj maja porysowane serca, nie można żałować, lecz być wdzięcznym, że dane nam było tego wspólnie doświadczyć i przeżyć wspaniałe chwile. Ważne by być szczerym i uczciwym wobec samego siebie i mieć poczucie, ze zrobiło się wszystko co można było zrobić. Ostatecznie my sami powinnismy nauczyć się z godnością patrzeć w lustrzane odbicie. ❤️💫

Oczywiście wprost Robert nie odniósł się do swojego niedawnego związku, jednak mimo to, internauci postanowili w komentarzach powbijać mu parę szpilek.

- A mi szkoda Kingi. Widać, że babka z niesamowitą klasą

- Wiadomo było od początku, że Wasz związek się rozpadnie. Szkoda tylko tych kobiet z którymi faktycznie mogłeś stworzyć coś trwałego.

- Najważniejsze żeby rozstać się w zgodzie ❤️ i nie czuć do siebie żalu

ESKA XD #036 - SKOKI NARCIARSKIE, TEST ZIMÓWEK, ELIF, SEKRETY FRIDAY

Zobacz też: Olśniewająca Kate Middleton w szmaragdowej sukni

NAJNOWSZE