Robert Janowski wraca do telewizji! Poprowadzi nowy program muzyczny!

2019-01-20 18:00 DR

Gdy Robert Janowski przestał prowadzić program „Jaka to melodia?” zniknął z telewizji. Szykuje się jednak wielki powrót.

Robert Janowski przez ponad 20 lat prowadził program „Jaka to melodia?” w TVP 1. Jakiś czas temu władze stacji zdecydowały jednak o odświeżeniu formuły tego muzycznego show. Wiązało się to też ze zmianą prowadzącego program. I tak na miejscu Janowskiego pojawił się Norbi.

>> Kate Middleton i książę William nie będą mieli więcej dzieci? Oto powody

Od tego czasu Robert Janowski nie występował w telewizji w charakterze prowadzącego. teraz się to jednak zmieni. Informuje o tym branżowy portal Wirtualnemedia.pl, którego dziennikarze porozmawiali z żoną Roberta.

Konkretnego terminu jeszcze nie ma, ale wszystko idzie w dobrym kierunku. (...) Dokładny termin zależy od wszystkich zainteresowanych m.in. od producenta show, ale też od stacji telewizyjnej. Jeśli uda się na dniach spiąć wszystko - wystartujemy wiosną. Najpóźniej jednak w jesiennej ramówce. Muzyki, również w jego wykonaniu i wzruszeń nie zabraknie na pewno. Śpiewał, śpiewa i na pewno będzie śpiewać

powiedziała Monika Janowska w rozmowie z dziennikarzami Wirtualnemedia.pl.

>> Urodzinowe prezenty Chicago West zwalają z nóg. Kim Kardashian pozwala ją rozpieszczać

Póki co wszystko trzymane jest w tajemnicy. Czekacie na powrót Roberta Janowskiego?

ZOBACZ TAKŻE:

NAJNOWSZE