Anna i Robert Lewandowscy

i

Autor: FRANCK FIFE/AFP/East News Anna i Robert Lewandowscy

Anna Lewandowska pociesza Roberta: Dla mnie jesteś najlepszy!

2021-11-30 5:58

Robert Lewandowski nie otrzymał tytułu najlepszego piłkarza. Z pewnością było mu choć odrobinę przykro - komu w końcu by nie było? Na szczęście piłkarz może liczyć na swoich najbliższych. Żona Lewego, Ania wrzuciła na swoje profile w mediach społecznościowych post, w którym wspiera swojego ukochanego. Przeczytajcie i zobaczcie więcej na Hotplota.pl.

Za nami najważniejsze wydarzenie roku jeżeli chodzi o świat piłki nożnej. W poniedziałek w Paryżu odbyła się wielka, uroczysta i prestiżowa gala wręczenia Złotej Piłki. Wiele mówiło się o tym, że największe szanse na tytuł najlepszego piłkarza mają Leo Messi i Robert Lewandowski. Finalnie dziennikarze z całego świata zdecydowali, że to Messi, po raz kolejny zajął pierwsze miejsce. 

Robert Lewandowski również został jednak nagrodzony. Otrzymał tytuł najlepszego napastnika, co również jest sporym wyróżnieniem. 

Dawid Kwiatkowski i jego hity w nieznanych wersjach. Gorący koncert w ESKA Live!

Mimo tego Ania postanowiła zamieścić w mediach społecznościowych post, który z pewnością ma wesprzeć Roberta.

Kochanie dla mnie jesteś najlepszy! Jestem z Ciebie zawsze dumna!

Kocham Cię❣️

napisała Ania i dodała wspólne fotki z Robertem. 

QUIZ: Zgadnij, jaką gwiazdą jestem

Pytanie 1 z 6
Chcę jeszcze uratować moje małżeństwo. Bóg chce, żebyśmy ratowali nasze relacje. Muszę być blisko dzieci, jestem pastorem mojego domu. Kim jestem?