Ile waży Anna Lewandowska? Żona Roberta Lewandowskiego odpowiada na pytanie fanów

2021-06-21 14:40 mm
Anna Lewandowska
Autor: WBF

Waga to jedna z rzeczy, o które najczęściej pytają fani znanych gwiazd. Interesują się tym zwłaszcza wielbiciele modelek oraz znanych trenerek, które na co dzień motywują swoich fanów do forsownych ćwiczeń i zdrowej diety. Jedną z najpopularniejszych polskich gwiazd jest bez wątpienia Anna Lewandowska. Ile waży żona najlepszego polskiego piłkarza? Waga Anny Lewandowskiej to jedna z rzeczy, o które zapytali ją fani podczas niedawnej sesji Q&A. Zobaczcie, co odpowiedziała!

Podczas gdy polscy piłkarze walczą o awans do 1/8 finału EURO 2020, żona naszego najlepszego zawodnika wypoczywa z dziećmi na Majorce. W przerwie między kolejnymi meczami, na których Anna Lewandowska aktywnie wspiera swojego męża, na Instagramie gwiazdy pojawiają się kolejne fotki z jej wakacji. Trenerka znalazła też czas na tzw. sesję Q&A, podczas której odpowiadała na pytania swoich fanów. Jedno z nich dotyczyło wagi!

Ile waży Anna Lewandowska? Trenerka odpowiada fanom

Mało kto lubi być pytany o wagę, ale gwiazdy chyba przyzwyczaiły się do tego, że fani lubią znać wszystkie szczegóły na temat swoich idoli. Mimo to pytający żonę Roberta Lewandowskiego o to, ile aktualnie waży, chyba liczyli na bardziej precyzyjną odpowiedź.

Anna Lewandowska zamieściła na swoim Insta Story serię wybranych pytań i odpowiedzi z niedawnej sesji Q&A. Na jednym z obrazków widzimy zacytowane pytanie jednej z fanek:

Ile ważysz Ania?

Niestety tych, którzy liczyli na to, że dowiedzą się jaka jest waga Anny Lewandowskiej, spotkało małe rozczarowanie. Żona Roberta Lewandowskiego odpowiedziała dość wymijająco:

Od dawna wolę się mierzyć niż ważyć :)

szczególnie kobietom waga potrafi płatać różne figle

- odpowiedziała Anna Lewandowska.

ŚWIĘTE SŁOWA, prawda? Teraz już wiemy, co odpowiadać ciekawskim na kłopotliwe pytania o wagę! XD

ESKA XD #025 - EKIPA, IGRZYSKA TOKIO, SPRZEDAWCY SAMOCHODÓW
NAJNOWSZE