Robbie Williams po trzech tygodniach izolacji wrócił do rodziny! [WIDEO] Co za radość!

2020-03-29 12:36 kp
Robbie Williams wrócił do rodziny
Autor: Instagram/ Ayda Field Williams; James Moy/Press Association/East News

Z powodu koronawirusa wielu z nas cierpi, nie mogąc spotkać się ze swoimi najbliższymi. Dla bezpieczeństwa od wielu dni wszyscy ograniczają jednak kontakty z innymi - tylko w ten sposób można uchronić siebie i innych przed zarażeniem koronawirusem. Ból ptzebywania z dala od rodziny ma za sobą Robbie Williams, który właśnie zakończył 3-tygodniową kwarantannę.

Pandemia koronawirusa zmieniła życie każdego z nas. Wprowadzone zasady izolacji od innych sprawiły, że nie mamy możliwości spotykania się ze swoimi bliskimi - pozostaje jedynie kontakt online. Nigdy nie zastąpi on jednak przebywania z rodziną, o czym przekonał się Robbie Williams.

Robbie Williams spędził ostatnie trzy tygodnie na samotnej kwarantannie. Muzyk wrócił z tournee z Australii i w ramach bezpieczeństwa pozostał w izolacji, by obserwować, czy nie pojawiają się u niego jakieś objawy koronawirusa. Teraz w końcu mógł wrócić do domu. Co za radość!

Robbie Williams po kwarantannie

Przed domem na powitanie Robbiego Williamsa wybiegły jego dzieci, 5-letni Charlton i 7-letnia Theodora. Piosenkarz ma jeszcze dwójkę mniejszych dzieci 18-miesięczną Colette i zaledwie miesięcznego Beau. Te czekały na tatę w ramionach mamy, aktorki Aydy Field. Ayda uwieczniła uroczy moment przywitania z Robbiego z dziećmi na uroczym filmiku, który pokazała na Instagramie.

Oj, chyba wszyscy będziemy się tak witać, gdy to wszystko się już skończy! <3

Polacy dziękują lekarzom i pielęgniarkom za walkę z koronawirusem.
NAJNOWSZE