Rob Kardashian pokazał się na Instagramie! Nadal trzyma formę?

2020-08-13 15:00 AM
Rob Kardashian
Autor: SplashNews.com/EAST NEWS

Rob Kardashian w przeciwieństwie do swoich sióstr stroni od publicznego pokazywania swojego prywatnego życia. Życie w ciągłym biegu i przede wszystkim na oczach miliona osób, mocno go przytłoczyło. Podobno rzadko widywał się nawet z rodziną. W tym czasie sporo przytył i nabawił się depresji. Złe chwile prawdopodobnie ma już za sobą. W czerwcu powrócił, pokazując swoją metamorfozę. Teraz znów wraca na Instagram. Nadal jest w formie?

Życie z Kardashiankami chyba nie jest łatwe. Trzeba mieć stalowe nerwy i chęć pokazywania swojego prywatnego życia milionom ludzi. Tego nie chciał Rob, który dawniej uważany za mega przystojniaka totalnie wycofał się z życia. Nie miał Instagrama, sporo przytył i wpadł w depresję. Nie chciał mieć kontaktu ani z fanami ani nawet z rodziną. Od pewnego jednak czasu, media donoszą, że Kardashian powoli wychodzi na prostą. Nadal co prawda stroni od fleszy, ale częściej widywany jest w towarzystwie członków słynnego klanu, ma Instagrama i nawet coraz częściej publikuje tam fotki. Wrzuca zdjęcia swojej córki Dream, ale nie zapomina też o sobie.

ROB KARDASHIAN NA INSTAGRAMIE. NADAL W FORMIE!

Instagram Roba Kardashiana mocno różni się od profili innych gwiazd. Przede wszystkim nie skupia się tylko i wyłącznie na sobie. Raczej ze świecą szukać fotek na których można go dojrzeć. Teraz jednak ku zadowoleniu fanów opublikował 2 fotki na których to on pozuje, jednak pokazuje tylko twarzy. Jedno pochodzi z kąpieli w basenie, a drugie na którym pozuje w niebieskiej masce ochronnej na twarz.

Mimo tego, że nie pokazał siebie w całej okazałości, fani są pewni. Rob nadal trzyma formę! W czerwcu pojawił się na urodzinach swojej ukochanej siostry Khloe. Na imprezie chętnie pozował do zdjęć z rodziną. Uśmiechnięty udowadniał, że jest w coraz to lepszej formie, nie tylko tej psychicznej, ale także fizycznej. Kardashian sporo schudł i co najważniejsze wyglądał na naprawdę szczęśliwego.

Ostatnie fotki jakie wrzucił do sieci nie pokazują co prawda całej jego sylwetki, ale nie da się nie zauważyć, że Rob od czerwca nadal świetnie wygląda! Zgadzacie się?

Wyświetl ten post na Instagramie.
We back‼️🙋‍♀️🙋‍♀️ Post udostępniony przez Rob Kardashian & @dream daddy (@robkardashianofficial)
Hotplota.pl: Sean Penn żeni się na Zoomie, Kim Kardashian walczy o swoje małżeństwo

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE