Rob Kardashian na urodzinach Khloe. W końcu wyszedł z ukrycia! Ale SCHUDŁ!

2020-06-29 17:54 nk
Rob Kardashian z siostrami
Autor: www.instagram.com/robkardashianofficial

Rob Kardashian na długo zniknął z przestrzeni publicznej. Chorobliwie otyły i skompromitowany jedyny brat sióstr Kardashian i Jenner potrzebował wiele czasu, by pokazać na Instagramie swoje nowe zdjęcia. W końcu odważył się przy okazji urodzin swojej siostry, Khloe Kardashian!

Rob Kardashian kiedyś uchodził za największego przystojniaka w rodzinie Kardashianów. Powiedzmy sobie szczerze - był w niej jedynym mężczyzną, poza mężem swojej matki, Brucem Jennerem, który wówczas jeszcze był długo przed zmianą płci. Obiecująca kariera modela, miliony fanek - ten chłopak mógł naprawdę namieszać w show biznesie. Niestety, namieszał jedynie - i to mocno - w swoim życiu osobistym.

Rob Kardashian wraca do formy!

Fani reality show Kardashianów właściwie przyzwyczaili się, że Rob Kardashian nie pojawia się już na wizji. Po tym, jak chłopak bardzo mocno przybrał na wadze, na chwilę zabłysnął w mediach plotkarskich dzięki związkowi z byłą striptizerką, Blac Chyną, z którą zaręczył się, doczekał ślicznej córeczki i rozstał w atmosferze skandalu. Para miała nawet przez chwilę wspólne show w telewizji, jednak ani show, ani związek nie przetrwały próby czasu.

Okazją do wielkiego powrotu Roba była impreza urodzinowa Khloe Kardashian.

Rob Kardashian zaskoczył wszystkich, pozując z cała rodziną i uśmiechając się szeroko. Tym samym udowodnił, że znowu jest w świetnej formie psychicznej. I nie tylko! Trudno nie zauważyć, że jedyny syn Kris Jenner mocno schudł! Owszem, ma jeszcze trochę ciała do zrzucenia, ale tak dobrze, jak teraz, nie wyglądał od lat!

Myślicie, że wróci do sylwetki z początku kariery?

Wyświetl ten post na Instagramie.
4 out of 6 #happybirthdaykhloe Post udostępniony przez Kris Jenner (@krisjenner)
Wyświetl ten post na Instagramie.
Appreciate it 🤙 Post udostępniony przez Rob Kardashian (@robkardashianofficial)
Wyświetl ten post na Instagramie.
Woo back baby Post udostępniony przez Rob Kardashian (@robkardashianofficial)
Wyświetl ten post na Instagramie.
Sweet 16 😁 woo Post udostępniony przez Rob Kardashian (@robkardashianofficial)
Hotplota.pl: Chłopak Adele ma dosyć ukrywania się?; Miley Cyrus na pustym stadionie
NAJNOWSZE