Rob Kardashian: Jak udało mu się schudnąć? To jeszcze nie koniec metamorfozy?

2020-06-30 22:09 nk
Rob Kardashian
Autor: SplashNews.com/EAST NEWS

Rob Kardashian pokazał się na zdjęciach w sieci po raz pierwszy od wielu miesięcy. Celebryta postanowił zaprezentować światu swoją nową sylwetkę. Oczywiście nic nie przyszło mu samo - jak się okazuje, Rob poświęcił wiele czasu i energii, by schudnąć i wyglądać najlepiej od wielu lat! Będzie chudł dalej?

Rob Kardashian kiedyś był niezłym przystojniakiem i dobrze zapowiadającym się modelem. Zaprzepaścił jednak swoją szansę na prawdziwą karierę. Nie udźwignął presji i zaczął kompulsywnie się objadać, co doprowadziło go do chorobliwej otyłości.

Przez ostatnie miesiące, a nawet lata, Rob pozostawał w ukryciu. Po głośnym związku z Blac Chyną i kompromitacji, jaką zapewnił sobie, publicznie piorąc brudy z ex striptizerką, jedyny brat sióstr Kardashian zaszył się w swoim domu. Tym razem jednak nie zajadał stresów. Wręcz przeciwnie - 33-latek w końcu wziął się za siebie!

Rob Kardashian schudł! Jak on to zrobił?

Rob Kardashian wykorzystał 36. urodziny swojej siostry, Khloe, by zaprezentować światu swoją odchudzoną sylwetkę. Na zdjęciach z imprezy wprost tryskał dobrym humorem. I choć do wagi z początku kariery jeszcze mu sporo brakuje, to nie da się ukryć, że celebryta odwalił kawał dobrej roboty!

Jak Kardashianowi udało się zrzucić kilogramy i odzyskać radość życia? Po prostu - wziął się za siebie, i to kompleksowo!

Rob ma się dobrze. Dba o siebie, trenuje i je zdrowiej. On przez długi czas był nieszczęśliwy i zawstydzony tym, jak wygląda. [Ale teraz] wie, że wygląda lepiej. Czuje się na tyle komfortowo, by dać się fotografować. On chce, by ludzie wiedzieli, że wszystko u niego dobrze.

- mówi anonimowy informator, cytowany przez magazyn People.

Myślicie, że utrzyma ten słuszny kierunek?

Wyświetl ten post na Instagramie.
Sweet 16 😁 woo Post udostępniony przez Rob Kardashian (@robkardashianofficial)
Hotplota.pl: Chłopak Adele ma dosyć ukrywania się?; Miley Cyrus na pustym stadionie

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE