Rob Kardashian dalej się odchudza! "Chce jeszcze trochę zrzucić i się WYRZEŹBIĆ"!

2020-07-01 19:01 nk
Rob Kardashian i Kourtney Kardashian
Autor: www.instagram.com/robkardashianofficial

Rob Kardashian pokazał się publicznie po raz pierwszy od wielu miesięcy. Celebryta znacznie schudł i jest w świetnej formie psychicznej. To jednak nie koniec jego metamorfozy. Rob zamierza dalej pracować nad swoim ciałem. Czy wróci do idealnej sylwetki, jaką mógł poszczycić się na początku kariery?

Rob Kardashian przez wiele miesięcy nie pokazywał się publicznie ani nie zamieszczał swoich zdjęć w mediach społecznościowych. Celebryta był chorobliwie otyły i skompromitowany wcześniejszymi skandalami z udziałem Blac Chyny. W końcu jednak pokazał się na 36. urodzinach Khloe Kardashian - znacznie szczuplejszy i uśmiechnięty od ucha do ucha.

Rob Kardashian walczy o "rzeźbę"!

Jak Wam ostatnio donosiliśmy, Rob Kardashian włożył wiele pracy w to, jak obecnie wygląda.

Już wtedy było jasne, że to jeszcze nie koniec jego metamorfozy. Dziś wiemy jednak, że plany Roba co do własnego wyglądu są bardzo ambitne!

Rob zyskał znacznie więcej pewności siebie, dzięki temu, że zrzucił tak dużo wagi, staje się zdrowszy z dnia na dzień. Teraz, kiedy wszyscy zobaczyli jego przemianę w sieci, jest bardzo szczęśliwy, a jego rodzina jest bardzo dumna z jego utraty wagi. Nie osiągnął jeszcze dokładnie tego, co chce, chciałby stracić jeszcze kilka kilogramów oraz być bardziej wyrzeźbiony i nad tym zamierza pracować. Ale w tym momencie wszystko mu się w końcu układa i jest w miejscu, w którym chce kontynuować ulepszanie siebie.

- mówi informator, cytowany przez serwis HollywoodLife.com.

Trzymacie kciuki?

Wyświetl ten post na Instagramie.
Sweet 16 😁 woo Post udostępniony przez Rob Kardashian (@robkardashianofficial)
Hotplota.pl: Chłopak Adele ma dosyć ukrywania się?; Miley Cyrus na pustym stadionie

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE