Rita Ora i Taika Waititi w TRÓJKĄCIE z Tessą Thompson? Cała trójka oddawała się czułościom

2021-05-24 15:16 kp
Rita Ora
Autor: Kristin Callahan/Everett Collection

Czyżby w romansie Rity Ory i Taiki Waititi pojawił się ktoś jeszcze? Po tym, jak do sieci trafiły ostatnie zdjęcia pary w towarzystwie Tessy Thompson, nie ma wątpliwości, że wokalistka i reżyser zdecydowanie się nie nudzą. Na nowych ujęciach Rita i Taiki oddają się na tarasie czułościom i całują na zmianę z aktorką. Czy to nowy, najgłośniejszy trójkąt showbiznesu?

Rita Ora przez lata życia na świeczniku zdążyła udowodnić, że nie przepada za nudą w związku. Wokalistka ma za sobą wiele relacji, które kończyły się po kilku miesiącach, najczęściej z powodu obowiązków zawodowych gwiazdy i faktu, że znacznie poza stabilizację ceni sobie ona szybki i pełen ekscytujących momentów tryb życia. Gdy więc piosenkarka zaczęła pojawiać się publicznie ze starszym od siebie reżyserem Taiką Waititi, wydawało się, że być może przyszedł czas na poważny związek.

Tymczasem wygląda na to, że nawet, jeśli Rita Ora i Taika Waititi myślą o swojej relacji poważnie, oboje mają słabość do otwartych związków. Parę przyłapano ostatnio na czułościach z aktorką Tessą Thompson i doprawdy trudno uznać, które z nich najlepiej czuło się w tym zaskakującym trójkącie.

ESKA XD #023 - Rolnicy.Podlasie, Szybcy i Wściekli 9, TIKTOK TRENDY

Rira Ora i Taika Waititi - dwoje to za mało?

Rita Ora, Taika Waititi i Tessa Thompson spędzali ostatnio czas na tarasie domu reżysera w Sydney. Wokalistka od tygodni przebywa w Australii z powodu jej występów w tamtejszym The Voice, a reżyser kręci na miejscu nowy film. Ostatnio dołączyła do nich Tessa Thompson, która ma za sobą rolę w filmie Thor.

Na zdjęciach, które opublikował serwis Daily Mail, możemy zobaczyć całą trójkę razem. Na ujęciach Rita i Tessa całują się, a siedzący pośrodku Taika Waititi nie kryje swojego zachwytu towarzystwem dwóch pań. Wszyscy troje przez cały czas byli mocno rozbawieni i obejmowali się. Zdjęcia możecie zobaczyć tutaj.

Spodziewaliście się, że Rita Ora i Taika Waititi mają TAKI pomysł na swój związek?

Nasi Partnerzy polecają
NAJNOWSZE