Rita Ora ma romans ze znanym reżyserem! Znów przyłapano ją z Taiką Waititi

2021-05-17 13:54 kp
Rita Ora, Taika Waititi
Autor: Rex Features/East News

Rita Ora od wielu tygodni jest na celowniku mediów plotkarskich, a to wszystko za sprawą jej nowego partnera, którym - jak wszystko na to wskazuje - jest nowozelandzki reżyser Taika Waititi. Para już pod koniec kwietnia pokazała się po raz pierwszy razem, wywołując spore zamieszanie w plotkarskim świecie. Teraz piosenkarkę i filmowca przyłapano po raz kolejny. Są już oficjalnie razem?

Czy Rita Ora i Taika Waititi są parą? Takie pytania zadawali sobie fani obojga już w kwietniu, kiedy zupełnie niespodziewanie piosenkarka i nagradzany reżyser pojawili się razem w Sydney na premierze teleturnieju RuPaul's Drag Race Down Under. Wtedy żadne z nich nie skomentowało statusu swojej znajomości, jednak już kilka dni później Rita Ora pokazała na swoim Instagramie galerię z "osobami, które kocha", a na jednej z fotek znalazł się 45-letni filmowiec.

Przypomnijmy, że na początku tego roku Rita Ora dołączyła do grona znanych singielek, kończąc po 6. miesiącach związek z francusko-greckim filmowcem Romainem Gavrasem. W marcu ubiegłego roku tymczasem media obiegła informacja o rozstaniu Taiki Waititiego z żoną, Chelsea Winstanley. Para znała się od dwudziestu lat, a od 2012 roku była małżeństwem i uchodziła w Nowej Zelandii za prawdziwą power couple. Według późniejszych doniesień w rzeczywistości związek pary miał rozpaść się już dwa lata temu.

Czy teraz Rita Ora i Taika Waititi zbudują trwałą relację?

ESKA XD #022 - LODY EKIPY, Promyk nadziei, odchudzanie po lockdownie, rekordowe mandaty

Rita Ora i Taika Waititi razem

Tym razem Rita Ora i Taika Waititi po raz kolejny pokazali się razem w Sydney. Para spacerowała po ulicach, a później przysiadła w ogródku jednej z kawiarni, gdzie reżyser zaczął czule obejmować dłoń piosenkarki. Zdjęcia zakochanych opublikował serwis Page Six i można je znaleźć tutaj.

Warto dodać, że Rita Ora przebywa w Australii przy okazji pracy przy nowym sezonie tamtejszego The Voice, a Taika Waititi reżyseruje na miejscu swój nowy film Thor Love and Thunder. O reżyserze było ostatnio głośno w grudniu, kiedy to stanął on za kamerą świątecznej reklamy Coca Coli, uznanej za jeden z najpiękniejszych spotów ubiegłorocznych świąt.

NAJNOWSZE