Rita Ora i Taika Waititi naprawdę są parą? Gwiazda podgrzewa plotki nowymi zdjęciami

2021-05-02 14:35 mm
Rita Ora
Autor: RemotePhotoPress/Shutterstock/Rex Fashion/East News

Rita Ora spotyka się ze znanym reżyserem? Piosenkarka podejrzewana jest o romans z laureatem Oscara z Nowej Zelandii! Czy Taika Waititi naprawdę rozkochał w sobie brytyjską artystkę? Rita Ora robi wszystko, żeby jeszcze bardziej podgrzać plotki o romansie. W sieci pojawiły się niedawno jej nowe zdjęcia z nowozelandzkim reżyserem. Rita pokazała się z nim na czerwonym dywanie!

Plotki o romansie Rity Ory i Taika Waititi rozbrzmiały, kiedy piosenkarka opublikowała na swoim Instagramie serię prywatnych zdjęć. Na jednym z nich fani dopatrzyli się twarzy nowozelandzkiego reżysera. Rita i Taika mieli pasujące do siebie swetry od Gucciego. Fotkę znajdziecie poniżej - to zdjęcie nr 6 w instagramowym poście Rity z 21 kwietnia.

Dobre czasy, wspomnienia, losowe rzeczy z mojego telefonu i ci, których kocham ❤️

- napisała przy fotkach Rita Ora. Dla wielu fanów było to jednoznaczne z przyznaniem, że Taika Waititi naprawdę jest jej nowym partnerem.

Plotki o romansie piosenkarki z nowozelandzkim reżyserem pojawiają się w sieci od kilku tygodniu, jednak teraz artystka dodatkowo podgrzała atmosferę. W miniony piątek Rita i Taika pojawili się razem na czerwonym dywanie. Wspólne zdjęcia piosenkarki i reżysera zrobione w Sydney Opera House podczas premiery teleturnieju RuPaul's Drag Race Down Under dla wielu fanów ostatecznie rozwiewają wszelkie wątpliwości.

Rita Ora
Autor: BGAU/Backgrid/East News
Gorąca 20 Radia ESKA – notowanie 30.04.2021

Taika Waititi ma 45 lat i jest nowozelandzkim reżyserem, producentem, aktorem oraz scenarzystą. W 2019 roku otrzymał Oscara za najlepszy scenariusz adaptowany do filmu Jojo Rabbit.

NAJNOWSZE