Rita Ora przeszła wycięcie migdałów. "To TAKIE bolesne!"

2020-02-16 12:47 kp
Rita Ora
Autor: Isabel Infantes/Press Association/East News

Gwiazdy mają ostatnio pecha do migdałków - dopiero co z zapaleniem migdałów walczyła Miley Cyrus, a teraz do szpitala trafiła Rita Ora. Wokalistka przeszła częsty zabieg wycięcia migdałów. I o ile dzieci przechodzą go bez większych komplikacji, dla dorosłych to prawdziwa męka... Rita Ora zdradziła, że koszmarnie się nacierpiała!

Rita Ora ma za sobą mocno nieprzyjemne przeżycia. Wokalistka spędziła ostatnio kilka dni w szpitalu, gdzie musiała się poddać operacji wycięcia migdałów. Każdy dorosły, który ma za sobą ten zabieg, doskonale wie, jakie to bolesne...

Gwiazda opisała swoje przeżycia na Instagramie i trzeba stwierdzić jedno - nie zazdrościmy! :(

Rita Ora po wycięciu migdałów

Rita Ora opublikowała na Instagramie video, na którym... maluje. Wokalistka w ten sposób odpoczywa po bolesnej operacji.

Więc przez ostatnie 2 tygodnie przechodziłam przez wycięcie migdałków i powiem wam, że to nie żart. Jest to tak bolesne, ale co jest na plus, dało mi czas na refleksję i relaks. To błogosławieństwo móc leczyć się w pokoju i spojrzeć na wszystko z perspektywy i wizualizować resztę roku i to, co nadchodzi lub co chcę osiągnąć. Jestem taką zwolenniczką ustalania zamiarów we wszechświecie, jak on SŁUCHA. Również uczenie się nowych rzeczy zawsze było moją obsesją. W żadnym wypadku nie jestem Monetem, ale na pewno podoba mi się jakiś kolor. Zrobiłam więc niedrogie szybkie pocztówki walentynkowe dla tych, których kocham.

- napisała Rita Ora.

Życzymy szybkiego powrotu do zdrowia!

NAJNOWSZE