Rita Ora na imprezie w przebraniu jeżozwierza. Czy to już Halloween?

2019-10-22 14:07 kp

Rita Ora w ognisto-czerwonej sukni bawiła się ostatnio w Londynie w towarzystwie swojej mamy. Wokalistka wyglądała wyjątkowo oryginalnie, co zawdzięcza ciekawemu nakryciu głowy, upodobniającemu ją do... jeżozwierza. To jednak jeszcze nie Halloween. Zobaczcie nowe zdjęcia Rity Ory!

Rita Ora już od dawna pokazuje, że nie boi się oryginalnych i odważnych stylizacji. Gwiazda wykorzystuje każde wyjście, by bawić się modą, za co często zresztą nie zawsze zbierała pochwały  - przyznajemy, że i nam zdarzyło się kilka razy umieścić ją w zestawieniach najgorzej ubranych gwiazd! Tym razem jednak nie można odmówić Ricie pomysłu.

Rita Ora pojawiła się ostatnio w towarzystwie swojej mamy, Very Sahatciu. 55-letnia mama gwiazdy wygląda tak świetnie, że nie dziwi, że - by przyciągnąć uwagę - Rita musiała naprawdę się postarać!

Rita Ora w czerwonej sukni

Rita Ora bawiła się ostatnio na imprezie Cartier London w lubianym przez gwiazdy klubie The Chiltern Firehouse w Londynie. Wokalistka miała na sobie długą, czerwoną suknię i nakrycie głowy z kolcami, które upodabniało ją do jeżozwierza. Gwiazda zaliczyła też jedną wpadkę - w pewnym momencie sukienka odsłoniła jej beżowe, modelujące majtki.

Zobaczcie zdjęcia!

NAJNOWSZE