Rita Ora na dobre rozstała się z chłopakiem?! Na początku roku dali sobie kolejną szansę

2019-10-28 13:21 AM
Rita Ora, Andrew Watt
Autor: credit iamKevinWong / Splash News/EAST NEWS

Rita Ora to jedna z tych gwiazd, które nie mają szczęścia w miłości. Media swego czasu huczały o licznych romansach Rity, spotykała się ona m.in. z Robem Kardashianem. I choć nie mówiono o tym często, to Rita w ostatnim czasie umawiała się z muzykiem Andrew Wattem, niestety ich drogi prawdopodobnie się rozeszły…

Rita Ora i Andrew Watt byli razem 2 lata. Pierwszy raz rozstali się w październiku 2018 roku, by na początku 2019 roku znów do siebie wrócić. Niestety próby ratowania związku na nic się zdały, bo obecnie media donoszą o definitywnym końcu ich relacji. Podobno taką wiadomością miała się podzielić Ora ze swoimi przyjaciółmi.

DLACZEGO RITA ORA I ANDREW WATT SIĘ ROZSTALI?

Zagraniczne media nie mają wątpliwości, jaki był powód rozstania pary. Podobno nie potrafili oni pogodzić życia zawodowego ze związkiem.

„Rita i Andrew rozstali się, ponieważ byli bardzo zajęci, ale zdali sobie sprawę, że chcą by wszystko się dobrze układało. Ich harmonogramy są szalone. W tym roku ponownie się zeszli i szukali czasu, by się zobaczyć. Wiedzą, że to co mają to prawdziwa szansa, wszyscy ich przyjaciele się ze sobą dogadują i wydawało im się szalone zostawiać to, co mają”. – poinformowało źródło.

 

Jednak przyjaciele pary twierdzą, że tym razem związek Rity na dobre się skończył. Póki co ani Rita Ora ani Andrew Watt nie potwierdzili plotek o rozstaniu.

Myślicie, że jest jeszcze dla nich szansa?

Zobacz też: 

Nasi Partnerzy polecają
NAJNOWSZE