Rita Ora i Rafferty Law zerwali! To jej kolejny nieudany związek

2020-02-26 10:19 kp
Rafferty Law i Rita Ora
Autor: Hewitt / SplashNews.com/East News

Kolejny związek Rity Ory możemy uznać za zakończony. Wokalistka od początku kariery ma spory problem z utrzymaniem na dłużej jakiejkolwiek relacji - tym razem do kolekcji jej byłych dołączył więc Rafferty Law. Piosenkarka i młody aktor spotykali się zaledwie od końca ubiegłego roku. Jak to się dzieje, że wszystkie jej związki kończą się tak samo?

Rita Ora znów jest singielką. Piosenkarka zdecydowanie nie ma szczęścia w miłości, o czym świadczą jej kolejne, nieudane związki. Tym razem nie wypaliło z młodym aktorem i synem Jude Lawa, Raffertym Lawem. O romansie wokalistki i aktora mówiono w grudniu 2019 roku, kiedy to para opuściła za rękę galę The Fashion Awards. Wcześniej oboje mieli okazję poznać się na planie filmu Oliver.

Tymczasem, po niecałych trzech miesiącach The Sun donosi, że Rita Ora i Rafferty Law zerwali. Powód? Dokładnie ten sam, co w przypadku wszystkich jej poprzednich związków...

Rita Ora i Rafferty Law zerwali

Jak czytamy w The Sun, związek Rity Ory i Rafferty'ego Lawa nie wypalił z powodu dzielącej parę odległości. Piosenkarka spędza wiele czasu na podróżach, które dokumentuje zresztą na swoim Instagramie.

Rita naprawdę dobrze poznała się z Raffem na planie i była między nimi chemia. Zbliżali się do siebie, gdy oboje pracowali w Londynie i po prostu przyjmowali to, co działo się każdego dnia. Nie spieszyli się, by cokolwiek nazywać zbyt szybko. Ale Rita spędza dużo czasu poza krajem i nie rozmawiają tak dużo, jak kiedyś, nie mówiąc już o robieniu tego, co robią pary, gdy są razem. Sprawy są zamrożone, dopóki nie wracają do tego samego kraju. Mogliby potem znów spróbować, ale w tej chwili są bardziej jak przyjaciele.

- zdradza informator The Sun.

Rita Ora wiele razy zresztą narzekała w wywiadach, że nie ma czasu na miłość. Praca wokalistki pochłania ją tak bardzo, że każda jej kolejna relacja schodzi na dalszy plan. Wygląda jednak na to, że w pewnym momencie Rita będzie musiała nieco zwolnić...

Wyświetl ten post na Instagramie.
I hate shopping it’s annoying lol Post udostępniony przez RITA ORA (@ritaora)
Wyświetl ten post na Instagramie.
It was hot yesterday. No joke. Post udostępniony przez RITA ORA (@ritaora)
NAJNOWSZE