Rihanna zatrudniła własną sobowtórkę! To czysty geniusz

2018-12-11 15:28
Rihanna
Autor: east news Rihanna

Zauważyliście, że Rihanna absolutnie nigdy nie zalicza makijażowych wpadek? Piosenkarka na każdej grali promienieje - w końcu jest chodzącą reklamą swojej marki kosmetyków. Jak ona to robi? W końcu tajemnica została rozwiązana...

Jeśli wydawało Wam się, że gwiazdy nie muszą wysilać się dla urody, bo mają od tego sztab specjalistów - byliście w błędzie! Idealny wygląd wymaga godzin poświęceń na próbach ubrań, makijażu czy uczesania. Tylko wtedy celebrytki mogą być pewne, że będą wyglądały na wielkim wyjściu perfekcyjnie. Chyba, że jest się Rihanną.

Rihanna znalazła perfekcyjny sposób na ominięcie prób ze swoimi stylistami i makijażystami. Po prostu zatrudniła... sobowtórkę! Dzięki temu jej ekipa może próbować do woli!

Rihanna zatrudniła sobowtórkę. Po co?

Tajemnicę Rihanny zdradził jej specjalista od makijażu, Damone Roberts.

Tak więc Rihanna jest taka, że ​​ma modelkę podobną do siebie i wypróbowujesz na niej różne pomysły na makijaż. Wysyłasz zdjęcia do Rihanny i ona decyduje, czy chce to zrobić, czy nie!

To właśnie w ten sposób Rihanna wybrała swój makijaż na Met Galę 2018 na której - przypomnijmy - wystąpiła w stroju papieża.

Więc dosłownie próbowaliśmy i próbowaliśmy na sobowtórce. Próbowaliśmy, póki nie osiągnęliśmy perfekcji i wysłaliśmy Rihannie zdjęcia i nie dostaliśmy odpowiedzi. Oczywiście dwa dni przed Met Galą ona stwierdziła: "Kocham to! Musisz przylecieć do Nowego Jorku i zaopiekować się mną! Rihanna rozwaliła tę imprezę. To było naprawdę, naprawdę wyjątkowe.

- wspomina Damone Roberts.

Wpadlibyście na tak genialny pomysł?

>> Kendall Jenner nago (prawie) na czerwonym dywanie. Co może jeszcze pokazać?

NAJNOWSZE