Rihanna urządziła wielką imprezę urodzinową! Znów świętuje jako singielka

2020-02-21 18:06 kp
Rihanna
Autor: Invision/Invision/East News

Rihanna w dużym gronie znajomych i rodziny świętowała w Meksyku swoje urodziny! Piosenkarka skończyła 20 lutego 2020 roku 32 lata. To niewątpliwie też początek nowego etapu w jej życiu - ostatnio RiRi zerwała z Hassanem Jameelem i teraz znów cieszy się życiem singielki. A co działo się na jej urodzinowym party? Łapcie szczegóły!

W atmosferze dużych, życiowych zmian, Rihanna rozpoczęła kolejny rok swojego życia! 20 lutego gwiazda obchodziła swoje 32. urodziny - już bez Hassana Jameela, z którym rozstała się pod koniec ubiegłego roku. Wokalistka spędziła z saudyjskim bogaczem ponad dwa lata. Teraz cieszy się odzyskaną wolnością w gronie znajomych.

Przypomnijmy, że sama gwiazda nigdy nie mówiła publicznie o swoim związku, a paparazzim przez ponad dwa lata udało się zrobić zaledwie kilka zdjęć pary. Już po rozstaniu zresztą Hassan Jameel stanowczo zażądał, by wszystkie zniknęły z sieci...

>> Hassan Jameel "groził" portalowi internetowemu? Chce usunięcia starych zdjęć z Rihanną!

Rihanna świętuje urodziny

To już jednak przeszłość i Rihanna wyraźnie nie ma zamiaru jej rozpamiętywać. Zamiast tego gwiazda korzysta z życia - jak podczas imprezy urodzinowej, którą urządziła w Meksyku. RiRi bawiła się wśród znajomych na ogromnej imprezie.

Rihanna obchodzi urodziny w Meksyku. Zaprosiła swoich przyjaciół i rodzinę do świętowania ukończenia 32 lat. W środę wieczorem mieli imprezę z kolacją i tańcami. Wszyscy zostali powitani na imprezie występem mariachi i rozeszły się kieliszki Tequili. Były aranżacje balonów, kolorowe kwiaty i meksykański wystrój wnętrz i na zewnątrz. Na kolację ustawili długi stół zewnętrzny, a mariachi nadal występowali.

- donosi informator E!News.

Przez całą noc bawili się  z muzyką, napojami, tortem urodzinowym i babeczkami dla Rihanny. Była w swoim żywiole z ludźmi, których kocha i świetnie się bawiła.

- czytamy dalej.

To musiała być wspaniała impreza!

Eliza Gwiazda: Chciałabym zagrać zakonnicę!

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Wyświetl ten post na Instagramie.
my forehead and i...livin our best lives Post udostępniony przez badgalriri (@badgalriri)
NAJNOWSZE