Rihanna świętuje zwycięstwo Lakersów w NBA! Zaśpiewała We Are The Champions [WIDEO]

2020-10-13 14:10 kp
Rihanna
Autor: ImagePressAgency/face to face/FaceToFace/REPORTER

Fani NBA na całym świecie z zapartym tchem śledzili finał NBA, który rozegrał się między drużynami Los Angeles Lakers a Miami Heat. Zwycięstwo w prestiżowym meczu odnieśli Lakersi, dając swoim wielbicielom powody do świętowania. Wśród tych, którzy kibicowali Lakersom, była Rihanna. Zobaczcie, jak świętowała ich triumf!

Rihanna to od lat zadeklarowana fanka Los Angeles Lakers. Wokalistkę wiele razy można było oglądać w pierwszym rzędzie podczas meczów jej ulubionej drużyny, zatem gwiazda nie mogła nie kibicować swoim ulubieńcom w ich rozgrywce o puchar NBA. W nocy z niedzieli na poniedziałek polskiego czasu Los Angeles Lakers zmierzyli się w ostatnim meczu finałowym z Miami Heat, których ostatecznie pokonali 106:93.

Z powodu pandemii RiRi nie mogła zasiąść na trybunach, a zamiast tego śledziła mecz we własnym domu w towarzystwie swojej koleżanki i partnerki biznesowej Jenn Rosales. Panie w odpowiedni sposób uczciły zwycięstwo!

ESKA XD #005

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Rihanna świętuje zwycięstwo Lakersów

Z okazji zwycięstwa "swojej" drużyny Rihanna wrzuciła na Instagram filmik ze świętowania. Na nagraniu gwiazda ma na sobie koszulkę Lakersów z numerem 24 (czyli numerem Kobe Bryanta) i śpiewa... We Are The Champions zespołu Queen!

Lebron pozostał królem 💪🏿 Lakersi są mistrzami 💜💛 a Kobe jest dumny 🙏🏿

- napisała gwiazda.

To jest prawdziwy doping!

NAJNOWSZE