Rihanna zamieściła w sieci bardzo seksowne zdjęcie swojego tyłka. Piosenkarka pokazała tyłek na planie video do nowego singla Pour It Up! Rihanna tworzy kolejny kontrowersyjny teledysk?
RiRi to jedna z najseksowniejszych kobiet świata. Niejednemu facetowi po nocach śni się Rihanna nago. Artystka świetnie zdaje sobie z tego sprawę i chętnie podkręca wyobraźnię swoich fanów gorącymi fotkami.
Rihanna pokazała tyłek na Instagramie. W serwisie pojawiło się jej zdjęcie w czerwonych stringach wystających spod denimowych jeansów uciętych wzdłuż szwów w taki sposób, że odsłaniają całe pośladki Rihanny. Tyłek i plecy piosenkarki są wysmarowane błyszczącą substancją.
Zdjęcie tyłka Rihanny pochodzi z planu teledysku Pour It Up. Rihana usunęła je po chwili z sieci. Czyżby stwierdziła, że przegięła? Na jej Instagramie pojawiło się w ostatnim czasie także sporo innych zdjęć z planu video Pour It Up. Jedno z nich przedstawia dolary, na których leżą bardzo wysokie szpilki. Te także mają dolary na koturnach. Są również fotki Rihanny a la Marylin Monroe.
Przypomnijmy, że 7.07.2013 Rihanna da koncert w Polsce, zaraz po festiwalu Opener. Rihanna w Gdyni też pokaże swoje piękne ciało?
Zobacz też: Rihanna 2013 - plotki, zdjęcia, video!
Rihanna pokazała TYŁEK! Video Pour It Up będzie hot!
2013-05-24
16:23
Rihanna zamieściła w sieci bardzo seksowne zdjęcie swojego tyłka. Piosenkarka pokazała tyłek na planie video do nowego singla Pour It Up! Rihanna tworzy kolejny kontrowersyjny teledysk?