Wymowna odpowiedź

Rihanna jest w ciąży? Piosenkarka zabrała głos i podsyciła plotki

2024-06-12 14:42

Rihanna ostatnio pojawiła się na oficjalnym evencie w Los Angeles, podczas którego promowała swoją nową linię kosmetyków. Artystka zaskoczyła wszystkich nową fryzurą, jednak wnikliwi obserwatorzy zwrócili także uwagę na strój gwiazdy, który, według niektórych osób, wskazuje na to, że artystka spodziewa się kolejnego dziecka.

Rihanna sprzedała miliony egzemplarzy płyt na całym świecie, a bilety na jej koncerty rozchodzą się, jak świeże bułeczki. Barbadoska piosenkarka skupia się jednak nie tylko na rozwoju swojej kariery muzycznej, ale również postawiła na stworzenie własnej marki kosmetyków. Kosmetyki Fenty Beuty od lat cieszą się ogromną popularnością nie tylko wśród fanów wokalistki. W ubiegłym tygodniu piosenkarka poinformowała swoich fanów, że marka Fenty się rozrasta, a do rodziny dołączą kolejne produkty, tym razem przeznaczone do pielęgnacji włosów. Autorka takich hitów, jak "Umbrella" czy "We Found Love" pojawiła się na oficjalnym evencie promującym nową markę i zaskoczyła naturalnymi loczkami.

Rihanna wydała piosenkę Lift Me Up. To jej powrót po 6 latach!

Rihanna jest ciąży?

Uwagę wszystkich przykuła nie tylko naturalna fryzura piosenkarki, ale również jej strój, który według niektórych ma sugerować, że wokalistka jest w trzeciej ciąży. Rihanna w Los Angeles wystąpiła w skórzanym komplecie w kolorze wiśni, a obszerna kurtka zasłaniała jej brzuch. W 2023 roku w jednym z wywiadów wspomniała, że jest szczęśliwą mamą dwóch synów, jednak chciałaby mieć jeszcze córeczkę. Po wydarzeniu w Los Angeles dziennikarz amerykańskiego magazynu informacyjnego "Entertainment Tonight" nawiązał do tej wypowiedzi i zapytał piosenkarkę, czy myśli o powiększeniu rodziny.

Mam taką nadzieję. Tak jest - powiedziała Rihanna.

Po czym od razu dodała:

Nie jestem w ciąży, jeśli o to pytasz - wyjaśniła z rozbawieniem, mówiąc, że żartuje.

Po chwili dodała jednak:

Zdecydowanie chcę mieć więcej dzieci - wyznała.

Ta wypowiedź wokalistki sprawiła, że wielu zaczęło zastanawiać się, czy piosenkarka rzeczywiście jest w ciąży.Rihanna od lat związana jest z raperem A$AP Rockym, z którym doczekała się już dwóch synów: w 2022 roku urodził się Rza Athelson, a rok później na świat przyszedł Riot Rose.