Córka Reese Witherspoon dodała zdjęcie z chłopakiem. Fani: "To młodzi Reese i Ryan!"

2021-06-22 22:03 es
Reese Witherspoon
Autor: CHRIS PIZZELLO/AFP/East News

Reese Witherspoon wychowuje trójkę dzieci. Najstarsza z nich przyszła na świat rok przed premierą kultowego filmu Legalna blondynka. Aż trudno uwierzyć, że Ava Phillippe ma już 21 lat! Na pierwszy rzut oka widać, że jest córką swojej matki. Spokojnie mogłaby zastąpić Reese Witherspoon i grać Elle Woods w filmie Legalna blondynka 3! Według internautów jej chłopak bardzo przypomina partnera Reese, Ryana Phillippe. Zobaczcie to sami!

Reese Witherspoon zdobyła wielką popularność dzięki roli Elle Woods. Charakternej blondynki, która z dnia na dzień postanowiła pójść na studia prawnicze, by odzyskać chłopaka. Film legalna blondynka okazał się mega hitem i niedługo wyjdzie jego trzecia cześć.

Rok przed premierą Legalnej blondynki Reese Witherspoon została mamą. Aż trudno uwierzyć, że jej córka ma już 21 lat! Ava Phillippe jest tak podobna do mamy, że w nadchodzącym filmie Legalna blondynka 3 spokojnie mogłaby wcielać się w młodą Elle Woods.

Okazuje się, że Ava Phillippe poszła w ślady Reese Witherspoon i znalazła własnego Ryana Phillippe. Chłopak Avy to jego kopia!

ESKA XD #025 - EKIPA, IGRZYSKA TOKIO, SPRZEDAWCY SAMOCHODÓW

Reese Witherspoon kibicuje związkowi córki

21-letnia Ava Phillippe pokazała na Instagramie zdjęcie ze swoim chłopakiem - Owenem Mahoneyem. Para wybrała się do Austin w Teksasie. Najwyraźniej chcieli zobaczyć nietoperze wylatujące spod miejskich mostów, co jest popularną atrakcją turystyczną, ale niestety, nie zawsze wszystko idzie zgodnie z planem.

Nietoperze były nieśmiałe… więc zamiast tego jest nasze zdjęcie.

Napisała Ava Phillippe pod wspólną fotką.

Wpis skomentowała nawet Reese Witherspoon!

Tych dwoje!

Napisała krótko.

Spora część internautów zwróciła uwagę, że Ava Phillippe wygląda zupełnie jak Reese Witherspoon. Natomiast jej chłopak przypomina młodego Ryana Phillippe!

- Co to za historia! Wyglądacie dokładnie tak, jak kiedyś Reese i Ryan 😮

- Dlaczego na początku pomyślałem, że to Reese i Ryan! Lol

- RYAN I REESE OMG

- Omg, to jak patrzenie na młodych Reese i Ryana

Czytamy pod zdjęciem.

Faktycznie, podobieństwo jest uderzające!

Zobacz też:

NAJNOWSZE