Rodzina Reese Witherspoon powiększyła się! Labrador Major będzie gwiazdą Instagrama?

2021-01-18 14:00 AM
Reese Witherspoon
Autor: Invision/Invision/East News Reese Witherspoon

Reese Witherspoon to wielka miłośniczka zwierząt. Na jej Instagramie znaleźć można sporą ilość fotek jej czworonożnych przyjaciół. Kilka dni temu, gwiazda przedstawiła swoim followersom nowego członka rodziny. Poznajcie uroczego Majora!

Każdy, kto choć w małym stopniu śledzi życie Reese Witherspoon wie, że aktorka to wielka miłośniczka czworonożnych towarzyszy. Gwiazda chętnie publikuje na swojego Instagrama fotki psów, które zachwycają fanów aktorki. Teraz internauci będą mieli jeszcze jeden powód, by częściej zaglądać na profil Reese. Gwiazda właśnie przedstawiła światu uroczego labradora o imieniu Major! Słodziak natychmiast skradł serca instagramowej społeczności.

ESKA XD #014

W piątek na Instagramie aktorki pojawiła się fotka czarnego labradora. Uroczy szczeniak natychmiast skradł serca internautów, którzy nie mogli powstrzymać się od komentarzy. Reese póki co, zdradziła tylko imię nowego członka rodziny.

Witaj w naszej rodzinie, Major! #lovemylab

NOWY PIES REESE WITHERSPOON ZACHWYCIŁ CESARA MILLANA

Na odzew ze strony internautów, nie trzeba było długo czekać. Komentarze w których zachwycano się szczeniakiem zostawiali nie tylko fani Reese ale także sławy. Wśród nich był znany na całym świecie treser psów Cesar Millan, który w komentarzu napisał:

Nie mogę się doczekać, aż ty i Major przyjedziecie na moje ranczo ❤️ 

Major z pewnością będzie miał nie tylko kochający dom ale także psie towarzystwo. Uroczy labrador nie jest jedynym czworonogiem w rodzinie Reese.

Już teraz na instagramowej relacji aktorki można zobaczyć, jak rodzi się przyjaźń między Majorem a buldogiem francuskim Minnie Pearl.

Myślicie, że Major stanie się gwiazdą Instagrama?

Nowy pies Reese Witherspoon
Autor: instagram.com/reesewitherspoon
Nowy pies Reese Witherspoon
Autor: instagram.com/reesewitherspoon
NAJNOWSZE