Rebel Wilson wraca do ośrodka, gdzie zaczęła odchudzanie. Do wymarzonej wagi zostały 2kg

2020-11-24 16:03 es
Rebel Wilson
Autor: JEAN-BAPTISTE LACROIX/AFP/East News

Dla wielu osób 2020 rok był kompletną porażką. Na szczęście jest kilka jednostek, którym życie ułożyło się dobrze, mimo szalejącej śmiertelnej pandemii. To na przykład Rebel Wilson. Gwiazda postanowiła zawalczyć o swoje zdrowie i przeszła długą drogę. Spektakularnie schudła i poniekąd zatoczyła koło. Aktorka wróciła do ośrodka, w którym rozpoczęła odchudzanie.

Rebel Wilson to aktorka znana głównie z ról komediowych. Jednak w tym roku mówi się o niej głównie za sprawą spektakularnej metamorfozy. Aktorka postanowiła zawalczyć o swoje zdrowie. Ciężko pracowała, zmieniła dietę i bardzo schudła.

Aktorka chętnie dzieli się z fanami kolejnymi etapami swojej podróży. Chociaż cel już praktycznie został osiągniętym, Rebel Wilson nie odpuszcza!

Rebel Wilson jest 2 kg od docelowej wagi

Każdy, kto kiedykolwiek próbował, wie, że odchudzanie to nie łatwa sprawa. Zrzucić nadmiar kilogramów to jedno, ale nie utyć z powrotem to kolejne wyzwanie. Dlatego w swojej drodze po nową sylwetkę Rebel Wilson zatoczyła koło.

Pod koniec ubiegłego roku Rebel Wilson udała się do VivaMayr. To luksusowe centrum medycznej detoksykacji i odnowy biologicznej w Austrii. Tam aktorka podjęła pierwsze próby walki o nową siebie. Teraz wróciła tam po kolejną dawkę motywacji.

Najbardziej niezawodne auta | ESKA XD - Prosto z salonu #11

Wróciłam, bo rok 2021 będzie szalenie pracowity, jeśli chodzi o kolejne projekty, więc chciałam wracać do VivaMayr.

Napisała na instagramie aktorka.

Gwiazda dzieli się z fanami zdjęciami z długich spacerów oraz różnorodnych treningów.

Jak Rebel Wilson schudła?

Spektakularna metamorfoza aktorki wzbudza zachwyty, ale i pytania. Jak Rebel Wilson schudła tak fantastycznie w zaledwie kilka miesięcy? Podobno gwiazda korzystała z „kuracji Mayra”, stworzonej przez dr Franza Xavera Mayra, austriackiego lekarza, prawie 100 lat temu.

W ośrodku, w którym po raz drugi przebywa Rebel Wilson, kierują się tą filozofią, aby wyeliminować podjadanie, zmniejszyć spożycie glutenu i nabiału oraz zmienić sposób przyjmowania żywności. Dieta koncentruje się na produktach pełnowartościowych o wysokiej zawartości substancji odżywczych, takich jak warzywa, świeże ryby i jogurt z mleka owczego.

Zdaje się, że przynosi to niezłe efekty. Rebel Wilson zdradziła, że od docelowej wagi - 75kg, dzielą ją zaledwie dwa kilogramy. Trzymamy kciuki!

NAJNOWSZE