Rebel Wilson zachwyca na nowym zdjęciu. Wyznała też miłość Britney Spears!

2021-08-01 16:16 es
Rebel Wilson
Autor: Sipa USA/Sipa USA/East News

Rebel Wilson jest ostatnio na ustach całego świata. A to za sprawą niezwykłej metamorfozy, jaką aktorka przeszła. Schudła niebotyczną ilość kilogramów i dopiero niedawno ujawniła swoją prawdziwą motywację. Pod niemal każdym zdjęciem, jakie Rebel Wilson publikuje, sypią się miłe słowa i komplementy. Sama także postanowiła okazać wsparcie innej kobiecie i wyznała miłość Britney Spears.

Rebel Wilson zyskała popularność dzięki rolom w licznych komediach. najbardziej znana produkcja z jej udziałem to Pitch Perfect, gdzie wcielała się w Grubą Amy. Od kilku miesięcy jednak Rebel Wilson nie przypomina już granej przez siebie postaci. Gwiazda postanowiła zawalczyć o swoje zdrowie i lepsze życie. Zaczęła intensywną pracę nad sobą i schudła kilkadziesiąt kilogramów.

Taka metamorfoza nie uszła oczywiście uwadze opinii publicznej. Niemal pod każdym zdjęciem Rebel Wilson jest także zasypywana komplementami i słowami uznania.

Odmieniona Rebel Wilson nie tylko zachwyca swoich fanów, ale także okazuje wsparcie Britney Spears.

ESKA XD #028 - FESTIWALE, ROBOTY, SEKRETY IGRZYSK

Rebel Wilson wspiera Britney Spears

Niemal pod każdym zdjęciem odchudzonej Rebel Wilson jest mnóstwo komplementów. Internauci są zachwyceni i zainspirowani jej metamorfozą.

- To piękne, jak walczysz o swoje zdrowie i marzenia, podziwiam cię

- Wyglądasz bajecznie!❤️❤️🙌🙌🔥🔥

- To jest metamorfoza dekady!

- Zawsze wyglądałaś super, ale teraz jesteś najlepsza. Dziękuję, że jesteś taką inspiracją

Zachwycają się obserwatorzy.

Sama Rebel Wilson napisała w opisie:

Moje życie jest SZALONE teraz 😜 ps 💜 Cię Britney

Choć może nie widać tego na pierwszy rzut oka, ale Britney Spears i Rebel Wilson mają coś wspólnego... Obie marzą o dziecku i z różnych powodów na razie nie mogą go mieć.

Rebel Wilson dopiero niedawno ujawniła swoją prawdziwą motywację w odchudzaniu. Nie chodziło o problemy z samoakceptacją, czy dopasowanie się do kanonu urody. Rebel Wilson chce mieć dziecko, a otyłość utrudniała jej zajście w ciążę.

Natomiast Britney Spears podczas poruszającej przemowy w sądzie wyznała, że marzy o kolejnym dziecku, ale prawni opiekunowie nie pozwalają jej na usunięcie wkładki antykoncepcyjnej.

Mamy nadzieję, że obu kobietom uda się spełnić marzenie o macierzyństwie!

Nie tylko Rebel Wilson wspiera Britney Spears.

Kto popiera ruch #FreeBritney?

NAJNOWSZE