Bonus

i

Autor: Screen/Instagram/@bonusrpk_official Bonus ma dla fanów wiadomość, którą przekazał w ręcznie napisanem liście

Raper Bonus napis list prosto z więzienia. Przygotował dla fanów wspaniałą niespodziankę

2022-11-24 13:32

Bonus nadal przebywa w zakładzie karnym, co nie oznacza, że zapomniał o swoich fanach. Na kratami nadal tworzy, a efekty jego pracy będzie można usłyszeć tuż po odsiadce. Tymczasem na Instagramie i Facebooku rapera można zobaczyć własnoręcznie napisany przez niego list, w którym zdradza o wiele więcej.

Oliwier Roszczyk, znany jako Bonus RPK to polski raper, który odsiaduje karę 5 lat pozbawienia wolności za przestępstwa narkotykowe. Przebywa w zakładzie karnym na warszawskiej Białołęce, a na wolność wyjdzie w sierpniu 2024 roku. Prywatnie muzyk jest mężem Dominiki oraz ojcem dwóch kilkuletnich synów. Na jego Instagramie właśnie pojawiła się wiadomość od rapera. We własnoręcznie napisanym liście przekazał ważne wiadomości dla swoich słuchaczy.

Bonus: "Zabrano mi wolność, nie godność"

Bonus ma przed sobą jeszcze dwa lata odsiadki, jednak za kratkami nie próżnuje. Cały czas pisze nowe rzeczy, a kiedy tylko wróci do dawnego życia chce znowu tworzyć rap.

Siemano Ludzie! Na wstępie pozdrawiam Was serdecznie i dziękuję za pamięć oraz wsparcie! Dziś mijają równie 3 lata od kiedy zostałem zatrzymany i zamknięty w zakładzie karnym... Zabrano mi wolność, ale nie godność!!! Każdego dnia zbroję swój umysł i ciało, trzymam fason! Napisałem mnóstwo nowych kawałków, jestem głodny rapu! Im dłużej siedzę, tym bardziej tęsknię... Niebawem po 3/4 kary nabieram praw do wokandy, trzymajcie kciuki!!! - napisał raper.

Muzyk zapowiedział, że już teraz ma coś dla swoich fanów. Niebawem odbędzie się premiera najnowszego mixtapu!

A teraz UWAGA... 09.12.2022 r. odbędzie się premiera najnowszego mixtapu!!! Bardzo mocny materiał naszej ekipy, który zadowoli nawet najbardziej wybrednego słuchacza! Na tej płycie znajdziecie kilka numerów z moim udziałem! Polecam i zachęcam do zakuioenia preorderu na str WWW.CSRPK.PL. Z wyrazami szacunku i poważania... BONUS RPK - zakończył.

Mocne doświadczenia z pewnością bardzo wpłynęły na psychikę Bonusa, a także na jego twórczość. Jesteście ciekawi o czym będzie rapował muzyk?

MARINA - WOJTEK ŚWIETNIE BY SIĘ ODNALAZŁ W MUZYCE!