Rami Malek zrobił karierę dzięki rozwożeniu pizzy! Nie zgadniecie, jak to wykorzystał

2019-01-29 11:37
Rami Malek - hotplota.pl
Autor: Rex Features/East News

Droga Rami Maleka do kariery aktorskiej była długa i niełatwa. Zanim stanął przed kamerą, Rami zajmował się najróżniejszymi rzeczami, w tym - rozwożeniem pizzy. I to właśnie dzięki temu zajęciu jest teraz gwiazdą!

Jego nazwisko to od miesięcy jedno z najgorętszych nazwisk w branży filmowej. Rami Malek triumfuje niemal na każdej filmowej gali, zgarniając nagrody za rolę Freddiego Mercury'ego w filmie Bohemian Rhapsody. Najważniejsze jednak dopiero przed nim - 24 lutego 2019 Rami Malek ma szansę zdobyć statuetkę Oscara 2019 dla najlepszego aktora.

Jeszcze kilka lat temu gwiazdor Bohemian Rhapsody nie mógł przewidzieć, że droga do kariery aktorskiej niebawem się przed nim otworzy. Zanim aktor otrzymał rolę w swoim pierwszym serialu, zajmował się... rozwożeniem pizzy!

Rami Malek zrobił karierę dzięki pizzy

Swoją ówczesną pracę wykorzystał jednak najlepiej, jak to możliwe. Rami Malek wpadł na pomysł, by do każdej dostarczanej pizzy dołączyć swoje zdjęcie. W ten sposób jego fotka trafiła w ręce dyrektor castingu do serialu Kochane kłopoty.

Pewnego dnia otrzymałem telefon od szefowej castingu. Spytała, czy może rozmawiać z agentem Rami Maleka. Powiedziałem: "Rozmawiasz". Spytała: "Czy to Rami Malek?", a ja odpowiedziałem: "Tak". Spytała, czy mam agenta. Powiedziałem: "Nie, ale pracujemy nad tym". Śmiała się przez całą rozmowę. To były trzy zdania i występ w Gilmore Girls. Dojechanie do Warner Bros zajęło mi dziesięć minut. W końcu, po latach rozwożenia pizzy i dołączanie mojego zdjęcia do pudełka na wynos, ktoś zadzwonił z rolą. Poszedłem do jej biura i dostałem rolę.

- opowiedział Rami Malek na backstage'u SAG Awards 2019.

Wygląda na to, że Rami Malek od samego początku doskonale zdawał sobie sprawę ze swojej hipnotyzującej urody. Wiele lat wygląd ponownie mu pomógł - to dzięki podobieństwu do Freddiego Mercury'ego Rami Malek zagrał w Bohemian Rhapsody.

Życzycie mu Oscara 2019?

>> Rami Malek nominowany do Oscara 2019. Oto 7 nieznanych faktów z jego życia!

Rami Malek - hotplota.pl
Autor: Invision/Invision/East News
Rami Malek
Autor: Invision/Invision/East News
Rami Malek jako Freddie Mercury
Autor: youtube.com
NAJNOWSZE