Rafał Maślak zdradza płeć drugiego dziecka! Zobaczcie wideo z bajkowej uroczystości

2021-05-17 23:03 es
Kamila Nicpoń i Rafał Maślak
Autor: EastNews Kamila Nicpoń i Rafał Maślak

Już wkrótce Rafał Maślak i Kamila Nicpoń-Maślak zostaną rodzicami po raz drugi. Para już wie, jakiej płci będzie ich pociecha. Wśród gwiazd coraz częstsza jest ceremonia ujawnienia płci. Podczas specjalnego przyjęcia rodzice przekłuwają balon lub kroją tort i w ten sposób poznają wraz z gośćmi płeć dziecka. Różowy - dziewczynka, niebieski - chłopiec. Jakiej płci jest drugie dziecko Rafała Maślaka?

Już niedługo Rafał Maślak po raz drugi zostanie tatą. Jego żona, Kamila Nicpoń-Maślak jest już w zaawansowanej ciąży. A skoro brzuszek jest już spory, to doskonała okazja do urządzenia przyjęcia. Jednak nie takiego zwykłego. Podczas ceremonii przyszli rodzice ujawniają przyjaciołom płeć swojego dziecka.

To kolejna tradycja, która przyszła do nas z USA. Często sami rodzice poznają płeć pociechy dopiero na przyjęciu. Służą do tego na przykład balony wypełnione konfetti w odpowiednim kolorze. Różowy oznacza dziewczynkę, niebieski chłopca. Można też zamówić specjalne torty, których wnętrze jest odpowiednio zabarwione.

Rafał Maślak i Kamila Nicpoń-Maślak właśnie poznali płeć dziecka!

ESKA XD #022 - LODY EKIPY, Promyk nadziei, odchudzanie po lockdownie, rekordowe mandaty

Rafał Maślak zdradził płeć dziecka

Dwa lat temu Rafał Maślak został ojcem. Już niedługo jego syn, Maksymilian, zostanie starszym bratem. Kamila Nicpoń-Maślak jest w zaawansowanej ciąży.

Para zdecydowała się urządzić przyjęcie, podczas którego ujawnili płeć dziecka. Impera wyglądała wspaniale. Dekoracje, balony, apetyczne przekąski oraz najbliżsi przyjaciele.

Na specjalnie przygotowanym nagraniu widzimy, jak Rafał Maślak i Kamila Nicpoń-Maślak przygotowują się do przebicia balonu wypełnionego konfetti. Po spektakularnym odliczaniu prawda wyszła na jaw.

Rafał Maślak i Kamila Nicpoń-Maślak będą mieli... córkę!

Hotplota.pl gratuluje.

Zobacz też:

NAJNOWSZE