Przesada?

Rafał Grabias z "Królowych życia" ubrał sukienkę. W komentarzach zawrzało

2024-06-17 14:53

Rafał Grabias był jedną z gwiazd show stacji TTV "Królowe życia". W programie występował w parze z Gabrielem Sewerynem i od razu zaskarbił sobie sympatię widzów. Od czasu rezygnacji z udziału w produkcji zniknął z życia publicznego. Celebryta zaszył się na wsi i spełnia się w roli ogrodnika. Teraz pokazał się w niecodziennej odsłonie, a jego stylizacja wywołała sporo kontrowersji.

Rafał Grabias i Gabriel Seweryn byli kolorowymi ptakami programu "Królowe życia". Sympatyczni, jednak często sprzeczający się partnerzy niemalże od razu skradli serca publiczności. Rafał, który był modelem, wspierał w pracy Gabriela, który zajmował się szyciem futer. Panowie w pewnym momencie zrezygnowali z dalszego uczestnictwa w show, a niedługo po tym obwieścili, że po prawie dwudziestu latach, które wspólnie spędzili, postanowili się rozejść. Ta informacja zasmuciła wielu fanów Rafała i Gabriela. W listopadzie ubiegłego roku do mediów dotarła bardzo smutna wiadomość o nagłej śmierci Gabriela Seweryna. Mimo rozpadu związku pary i tego, iż Gabriel związał się z kimś innym, nadal pozostawali w dobrych stosunkach, więc nic dziwnego, że to zdarzenie wstrząsnęło Rafałem.

Rafał Grabias zyskał sławę dzięki reality show. Nie uwierzycie, czym dzisiaj się zajmuje!

Rafał Grabias z "Królowych życia" pozuje w sukience. Miał ku temu powód

Po zakończeniu udziału w "Królowych życia" Rafał Grabias odsunął się nieco w cień i coraz rzadziej pojawiał się na imprezach branżowych i ściankach. Skupił się bowiem na pielęgnowaniu swojej wielkiej pasji, jaką jest ogrodnictwo. Mężczyzna założył nawet na YouTube kanał "Ciotka na działce", na którym udziela porad dotyczących uprawie roślin i pielęgnacji ogrodu. W sobotę 15 czerwca na profilu Rafała na Instagramie pojawił się filmik, na którym pozuje w zwiewnej letniej sukience, słomkowym kapeluszu i naręczem polnych kwiatów. Post pojawił się z okazji parady równości, która tego dnia odbyła się w Warszawie.

Parada równości - wersja wiejska - podpisał swój post Rafał Grabias.

Pod publikacją od razu pojawiło się wiele skrajnych komentarzy. Niektórzy nie mogli się nachwalić stylizacji celebryty, inni jednak uznali ją za bulwersującą.

To już wiemy czemu Pan tak ćwiczył ;) aby w kiecę wejść 😍 Super, romantico i z dystansem ❤️

Słońce w główkę przygrzało?

Rafałku wyglądasz świetnie 👌👌👌i szacun za to dla Cb❤️❤️❤️

Panie Rafale, uwielbiam na co dzień pana outfity, ale to ani śmieszne, ani nie wiadomo po co... Słabo - czytamy w komentarzach.

A jak Wam podoba się Rafał Grabias w takim wydaniu?