Radosław Majdan pokazał mamę. Babcia Henia zrobiła furorę w sieci

2021-09-17 20:03 kp
Radosław Majdan i Małgorzata Rozenek-Majdan
Autor: WBF

Nie tylko Radosław Majdan z ogromną niecierpliwością i radością czekał na narodziny swojego pierwszego potomka. Pojawienie się Henia na świecie dało też wiele radości jego mamie, która dziś rozpieszcza wnuka, jak tylko może. Tymczasem gdy Radek pokazał mamę na Instagramie, fani zachwycili się jej wyglądem. Zobaczcie sami.

Wśród psychologów często pojawia się opinia, że mężczyźni poszukują dla siebie partnerek podobnych do swoich mam. Wiele wskazuje na to, że w tę teorię doskonale wpasował się również Radosław Majdan. Gdy jego fani zobaczyli ostatnio na Instagramie jego matkę, nie mogli powstrzymać się przed porównaniami z Małgorzatą Rozenek-Majdan

Mama Radosława Majdana została bezsprzecznie gwiazdą nowego zdjęcia na Instagramie swojego syna. Radek pochwalił się wizytą babci Henia i prezentem, jaki sprawiła maluchowi. 

Smolasty - zapowiedź gorącego występu w ESKA Live!

Mama Radosława Majdana gwiazdą

Matka Radosława Majdana odwiedziła ostatnio syna i jego rodzinę z prezentem dla Henia - pluszowym misiem. Korzystając z okazji wszyscy, łącznie z Małgosią, zapozowali do wspólnego zdjęcia. I się zaczęło!

Babcia petarda👏

Radzio masz piękna mamę ,wyglada jak młodsza siostra Małgoski.Ma też bardzo miły wyraz twarzy.Pozdrowienia dla Mamy

Babcia jaka laska🔥

Mama wygląda na troszkę starszą siostrę😍

- czytamy w komentarzach fanów. 

Zobaczcie fotkę!

NAJNOWSZE