Rachel McAdams ma 41 lat, a my kochamy jej styl! Real life Phoebe Buffay?! ZDJĘCIA!

2019-11-17 8:55 nk
Rachel McAdams
Autor: M A N I K (NYC) / Splash News/EAST NEWS, Coleman-Rayner/EAST NEWS, Splash News/EAST NEWS

Rachel McAdams jest jedną z najseksowniejszych, a jednocześnie jedną z najsympatyczniejszych gwiazd świata. Swego czasu okrzyknięto ją nową Julią Roberts, ale ona sukcesywnie udowadnia, że ma własny, niepowtarzalny styl - zarówno w aktorstwie, jak i w modzie. Zobaczcie naszą urodzinową galerię zdjęć Rachel McAdams, która właśnie skończyła 41 lat!

W Hollywood często jest także jak gwiazda jest super sexy, to nie budzi sympatii, a jak jest sympatyczna, to po prostu jest średnio sexy. A Rachel McAdams należy do tej wąskiej grupy, która posiadła obie te cechy. Świadczą o tym choćby liczne rankingi, w jakich jest ujmowana: najsympatyczniejszych gwiazd (agencja badania rynku E-Poll Research, 2011 rok), Maxim Hot 100 (w 2005 i 2006 roku) czy najbardziej pożądanych kobiet 2011 roku serwisu AskMen.com.

Rachel McAdams jako Phoebe?

Ze względu na swoje warunki Rachel McAdams jest przeważnie obsadzana w rolach miłych kobiet (no, może poza filmem Wredne Dziewczyny, gdzie jej postać do sympatycznych nie należała...). Naszym zdaniem jednak aktorce marzy się jeszcze jedna rola, która raczej nigdy jej się nie trafi. Rachel świetnie sprawdziłaby się jako... Phoebe Buffay.

Zdjęcia paparazzi, ukazujące prywatne życie gwiazdy, pokazują, jak bardzo McAdams inspiruje się postacią z serialu Przyjaciele w swoich stylizacjach. Podczas gdy na czerwonym dywanie Rachel staje zawsze w pięknych, zmysłowych kreacjach, podkreślających jej figurę i uwydatniających dekolt, to na co dzień wybiera, ogrodniczki, fikuśne wzory i fasony.

Zobaczcie urodzinową galerię zdjęć Rachel McAdams! Wygląda na swoje 41 lat?

NAJNOWSZE