David Schwimmer o powrocie Friends: "Nie będziemy ryzykować niczyim zdrowiem"

2020-07-07 13:15 KP
David Schwimmer
Autor: Rex Features/East News

Fani Przyjaciół ostatnio na nowo zaczęli żyć nadzieją na zrealizowanie długo zapowiadanego jubileuszowego odcinka serialu ze wszystkimi jego największymi gwiazdami. Pierwszy termin nagrania musiał zostać odwołany z powodu pandemii koronawirusa - jeśli warunki na to pozwolą, Friends wrócą w sierpniu. David Schwimmer nie ma jednak wątpliwości, co jest teraz najważniejsze.

Ten rok miał być wyjątkowy dla wszystkich fanów serialu Friends. W maju mieliśmy obchodzić 25. rocznicę powstania Przyjaciół w niezwykły sposób - Jennifer Aniston, Courteney Cox, Lisa Kudrow, Matt LeBlanc, Matthew Perry i David Schwimmer mieli wziąć udział w nagraniu jubileuszowego, specjalnego odcinka serialu z udziałem publiczności, w którym mieli powspominać stare czasy i pooglądać archiwalne nagrania.

Wydarzenie miało być tym bardziej wyjątkowe, że byłyby to pierwsze spotkanie wszystkich gwiazd Przyjaciół od momentu zakończenia emisji serialu! Serialowi Rachel, Monika, Phoebe, Joey, Ross i Chandler mieliby sobie z pewnością sporo do powiedzenia.

Te piękne plany pokrzyżowała oczywiście pandemia koronawirusa, która uniemożliwiła nagranie odcinka w bezpieczny dla wszystkich sposób.

Czas na powrót Friends

Teraz twórcy Przyjaciół mają nadzieję, że jubileuszowy odcinek Friends uda się nakręcić jeszcze w sierpniu. Emocje studzi jednak David Schwimmer, który przypomina, że najważniejsze jest teraz zdrowie.

To, czego najbardziej nie mogę się doczekać, to znalezienie się w jednym pokoju z tą piątką aktorów. Było ich pięcioro, prawda? To żart. Ale wyjście na prawdziwy plan po raz pierwszy od 10 lat, na ten pla, na którym kręciliśmy przez 10 lat, dla mnie będzie to naprawdę znaczące doświadczenie.

- powiedział.

Mamy nadzieję na kręcenie w sierpniu, ale szczerze, zrobimy to, kiedy będzie to bezpieczne. Zawsze istniała nadzieja, że ​​częścią tego programu będzie będzie publiczność na żywo, co sprawia, że ​​cała ta sprawa jest naprawdę trudna. Oczywiście nie zamierzamy ryzykować czyjegoś zdrowia.

- wyjaśnił.

Przyjaciele
Autor: WARNER BROS TV / AlbumEAST NEWS
NAJNOWSZE