Przemysław Kossakowski

i

Autor: AKPA / Screen/Instagram/@przekossakowski Przemek Kossakowski opublikował zdjęcie z podróży - fani zaskoczeni jego wyglądem

Przemek Kossakowski bardzo zmienił się po rozwodzie. Trudno uwierzyć, że to jego twarz

2022-09-28 12:35

Internauci zaniepokoili się wyglądem Przemka Kossakowskiego, który opublikował w sieci swoje nowe zdjęcia z dalekiej podróży. Tylko nieliczni zwrócili uwagę na widoki, którymi chwali się Przemek, duża część osób wolała zapytać, co stało się z jego twarzą.

Przemysław Kossakowski był jedną z największych gwiazd TTV. Prowadził wiele ciekawych formatów jak, np.: "Kossakowski. Inicjacja", czy "Down The Road. Zespół w trasie", który skradł serca wielu Polaków. U szczytu kariery poznał Martynę Wojciechowską, z którą tworzyli niezwykle dobraną parę. Zamieszkali razem w 2018 roku, a w październiku 2020 roku odbył się ślub. Związek nie przetrwał jednak próby czasu. Kilka miesięcy później, w lipcu 2021, dowiedzieliśmy się, że para od jakiegoś czasu nie jest już razem. Rozwód miał miejsce 26 lipca 2022. Zapadł nieprawomocny wyrok z orzeczeniem o winie Przemka Kossakowskiego. Przyczyny ich rozstania cały czas pozostają zagadką.

Przemek Kossakowski stroni od maszynki do golenia, a fani śpieszą z dobrymi radami

Przemek Kossakowski jeszcze przed rozwodem poinformował fanów, że na razie zawiesza swoją telewizyjna działalność. Niedawno poświęcał swój czas na pomoc osobom niepełnosprawnym, a teraz podróżuje po świecie.

Obecnie zwiedza kraje bałkańskie, a licznymi zdjęciami dzieli się za pośrednictwem mediów społecznościowych. Już jakiś czas temu można było zauważyć pewne zmiany w jego wyglądzie, aczkolwiek jedna z ostatnich fotografii szczególnie zaniepokoiła internatów. Fani nie omieszkali odpowiednio skomentować zarostu Przemka.

Panie Przemku proszę zgolić zarost. Dodaje lat. Jest Pan taki przystojny i taki młody. Uwielbiam Pana bez zarost - czytamy pod postem.

Skróć brodę, wygląda fatalnie. Pozdrawiam. Dotychczas byłem Twoim fanem - wyznał internauta.

Aleś zarósł, myślałem że to jakiś talib - zaskoczył porównaniem jeden z fanów Przemka.

Przemek Kossakowski obecnie przebywa w Gjirokastra w Albanii - "mieście srebrnych dachów i tysiąca schodów". Jak widać, Przemek świetnie czuje się w swojej skórze, a w podróży oddaje się poszerzaniu horyzontów, a nie przesadnym dbaniu o każdy milimetr swojego zarostu.

Muzycy, którzy odeszli za wcześnie... (Avicii, Chada, XXXtentacion, Big Scythe) | ESKA XD - Ale to już było! #58