Producenci Top Model 8 zaliczyli WPADKĘ?! Wyniki zdradzili ZA WCZEŚNIE!

2019-11-19 13:55 nk
Klaudia El Dursi
Autor: www.instagram.com/topmodelpolskatvn

Przedostatniemu odcinkowi Top Model 2019 towarzyszyły niemałe emocje. Pojawiły się też pewne kontrowersje i to wcale nie wokół decyzji jury co do wyeliminowania faworytki. Wyniki półfinału Top Model 8 zostały ujawnione przed ich oficjalnym ogłoszeniem! Fani programu wypominają producentom show spoiler, który zepsuł im zabawę z oglądania. Co się wydarzyło?

Półfinał Top Model 8 przyniósł sporo emocji. Część z nich z pewnością była łatwa do przewidzenia i pożądana przez producentów - odpadła w końcu faworytka wielu widzów. Jednak część wrażeń była najprawdopodobniej wynikiem wpadki osób pracujących przy realizacji Top Model 8! Wyniki półfinału zostały bowiem wyjawione przed ich oficjalnym ogłoszeniem!

Kto odpadł w półfinale Top Model 8? Internauci wiedzieli wcześniej!

To, kto odpadł z Top Model 8 w półfinale, ogłosił pod sam koniec odcinka Michał Piróg. Prowadzący i zastępca Joanny Krupy w jury poinformował początkowo, że z programem żegnają się Klaudia El Dursi i Stanisław Obolewicz, po czym dodał, że na mocy uprawnienia, z którego wcześniej nie skorzystał, przywraca do show Staszka, dzięki czemu ten uczestnik będzie czwartym finalistą. Zanim jednak Piróg zdążył cokolwiek powiedzieć, obserwatorzy Top Model na Instagramie już znali wyniki! Ktoś bowiem nieco za wcześnie opublikował post z informacją: "KLAUDIA EL DURSI ODPADA Z PROGRAMU"!

Internauci nie omieszkali wypomnieć producentom show sporego ich zdaniem błędu, który z pewnością nieco popsuł oglądanie programu.

Szybciej niż w TV

Ale spoiler, za wcześnie ten post 😱

Co tu juz jest a w telwizji jeszcze nie

Ale zwaliliscie, wcześniej na insta niż w tv

Za szybko dodaliście

- brzmią komentarze pod postem o odpadnięciu Klaudii.

Czy za szybkie podanie wyników półfinału Top Model 8 przyćmiło wrażenia związane z samym odpadnięciem Klaudii El Dursi? Miejmy nadzieję, że podobna wtopa nie przydarzy się podczas finału show!

NAJNOWSZE