Priyanka Chopra zagra w Matrix 4? Żona Nicka Jonasa negocjuje kontrakt!

2020-01-29 13:36 mw
Priyanka Chopra w filmie Matrix
Autor: Rex Features/East News

Priyanka Chopra przed szansą zagrania w kolejnej części kultowego Matrixa! Według ustaleń amerykańskiej prasy żona Nicka Jonasa właśnie negocjuje warunki kontraktu z producentami filmu Matrix 4. Kogo miałaby zagrać Priyanka? Zobaczcie, co do tej pory wiadomo.

Priyanka Chopra u boku Keanu Reevesa w czwartej części Matrixa? Fani żony Nicka Jonasa nie mogli liczyć na lepszą wiadomość na dobry początek nowego roku!

W amerykańskich mediach pojawiły się wiadomości, który na pewno zainteresują wielbicieli kultowej serii filmów Matrix. W zapowiadanym na przyszły rok najnowszym dziele z tego cyklu, filmie Matrix 4, ma wystąpić Priyanka Chopra!

Magazyn Variety informuje, że żona Nicka Jonasa właśnie dopina szczegóły kontraktu, a rozmowy na temat jej udziału w produkcji dobiegają końca. W najbliższych tygodniach widzowie mają poznać szczegóły - w tym ten najważniejszy, czyli rolę, w jaką wcieli się Priyanka.

GWIAZDY FILMU MATRIX 4

Wiadomo już, że w filmie Matrix 4 pojawi się niezastąpiony odtwórca roli Neo z poprzednich trzech części, czyli Keanu Reeves. W czwartej części Matrixa mają też wystąpić Carrie-Anne Moss oraz Neil Patrick Harris.

Część ekipy aktorskiej nowego Matrixa podobno już przygotowuje się do zdjęć. W tym celu producenci zorganizowali dla aktorów specjalne treningi w Karolinie Północnej. Aktorzy mają na nich poznać tajniki sztuk walki.

Chcielibyście, żeby dołączyła do nich także Priyanka Chopra?

ZOBACZ TEŻ:

NAJNOWSZE