Priyanka Chopra wymachuje stanikiem na koncercie Jonas Brothers! [WIDEO]

2019-04-03 13:44
Priyanka Chopra na koncercie Jonas Brothers
Autor: instagram.com / npglobaldomination, YouTube

Priyanka Chopra to nie tylko żona, ale też największa fanka Nicka Jonasa. Aktorka od dawna powtarza, że uwielbia słuchać muzyki męża, a teraz dołączyła także do wiernego grona osobistych groupies Jonas Brothers! Podczas ostatniego koncertu męża i szwagrów Priyanka Chopra szalała pod sceną, a na sam koniec koncertu... wymachiwała stanikiem, jak osiemnastolatka :)

Wiele dziewczyn i żon znanych gwiazd muzycznych nie śpi po nocach, wyobrażając sobie seksowne groupies rzucające na scenę staniki.

Ale nie Priyanka Chopra! Zamiast śnić koszmary o fankach kuszących swoimi wdziękami jej męża, Priyanka postanowiła sama wcielić się w rolę groupie.

I z tego, co widać, wychodzi jej to znakomicie.

KONCERT SHAWNA MENDESA
Shawn Mendes w Krakowie

Autor: twitter.com

Shawn Mendes w Krakowie: zdjęcia i filmy obiegły sieć! Shawn wystąpił z polską flagą

PRIYANKA CHOPRA WYMACHUJE STANIKIEM NA KONCERCIE MĘŻA

W sieci pojawiło się nagranie wideo koncertu Jonas Brothers - pierwszego, na który wybrała się Priyanka Chopra, od niedawna żona Nicka Jonasa.

W pewnym momencie jedna z fanek braci Jonas zdjęła stanik i rzuciła nim w kierunku sceny. Biustonosz nie doleciał, ale podniosła go... Priyanka Chopra.

Nie myślcie jednak, że w przypływie szalonej zazdrości udusiła stanikiem jego właścicielkę :) Nic z tych rzeczy - zamiast wściekać się na fankę za podrywanie własnego męża, Priyanka sama zaczęła wymachiwać stanikiem, niczym rasowa groupie!

Zobaczcie wideo - tak Priyanka Chopra bawi się na koncercie ukochanego mężusia ;p

Domyślamy się, że teraz Priyanka Chopra będzie już stałym gościem na koncertach Jonas Brothers.

Jak myślicie - ile staników zbierze podczas występów męża i szwagrów? XD

ZOBACZ TEŻ:

NAJNOWSZE