Priyanka Chopra obraża Nicka Jonasa! Faktycznie mają kryzys małżeński?

2021-11-24 22:00

Priyanka Chopra i Nick Jonas to jedna z najpiękniejszych par w Hollywood. Połączyli się podczas wspaniałej ceremonii, a teraz... mają kryzys?! Gwiazda usunęła z Instagrama nazwisko męża, a teraz opublikowała tam wideo, na którym go obraża. Priyanka Chopra i Nick Jonas faktycznie się nie dogadują? ;)

Do tej pory Priyanka Chopra i Nick Jonas uchodzili za wzorowe małżeństwo. Historia ich miłości to gotowy materiał na hollywoodzki (lub bollywoodzki) hit. Pobrali się podczas spektakularnej ceremonii w Indiach. Tym samym połączyli nie tylko swoje losy, ale i dwie kultury.

W sieci często pokazują, jak razem pielęgnują rodzime tradycje. Jednak ostatnio pojawiły się pogłoski o kryzysie... Priyanka Chopra usunęła nazwisko męża z Instagrama!

A teraz opublikowała wideo, na którym obraża Nicka Jonasa. O co chodzi?! Na szczęście nie o małżeński kryzys!

ESKA XD #036 - SKOKI NARCIARSKIE, TEST ZIMÓWEK, ELIF, SEKRETY FRIDAY

Priyanka Chopra żartuje z Nicka Jonasa

Roast to popularna forma rozrywki. Zaproszeni goście obrażają gospodarza roastu. Tym razem postanowili zorganizować go Jonas Brothers. Jedną z osób, która miała obrażać sławnych braci była Priyanka Chopra.

Na wideo, które trafiło na Instagram, aktorka zaczęła od wyznania, że nie pamięta imion swoich szwagrów. Dalej odniosła się do różnicy wieku. Priyanka Chopra jest starsza od ukochanego 10 lat. Wspomniała, że dzięki temu mogą się wzajemnie uczyć różnych rzeczy. Nick Jonas pokazał jej, czym jest TikTok.

A ja pokazałam mu, jak wygląda kariera aktorska pełna sukcesów.

Mówiła Priyanka Chopra.

Coś nam mówi, że skoro małżeństwo wzięło udział w takim formacie, musi się bardzo dobrze dogadywać. Poczucie humoru i dystans to ważne elementy dobrej relacji!

Nick Jonas - ile o nim wiesz

Pytanie 1 z 9
Czego nie potrafi robić Nick Jonas?