Prince Charming: Wśród uczestników jest BYŁA PARA! Ale przypał…

2021-10-14 6:09 RD
Jacek Jelonek (Prince Charming) i Jonatan
Autor: TVN Jacek Jelonek (Prince Charming) i Jonatan

To, że w pierwszym w Polsce gejowskim reality show, Prince Charming, będzie sporo się działo było wiadomo od początku. Jednak to, że pod jednym dachem zamieszkają ze sobą byli partnerzy zaskoczyło wielu, w tym samych zainteresowanych. Przeczytajcie więcej na Hotplota.pl.

Prince Charming to pierwszy gejowski program typu reality show w Polsce. 13 mężczyzn walczy w nim o uczucie wymarzonego kawalera - Jacka Jelonka. Uczestnicy zamieszkali w pięknej willi w słonecznej Hiszpanii. Po przybyciu na miejsce, okazuje się, że niektórzy uczestnicy się znają, i nie była to czysto koleżeńska relacja.

Szybko okazało się, że Merkucjo i Jonatan BYLI KIEDYŚ PARĄ. Co więcej nie rozstali się w przyjemnej atmosferze. Możecie więc wyobrazić sobie ich miny, gdy zobaczyli się po raz pierwszy w willi Prince Charming. :O Pozostali uczestnicy od razu wiedzieli, że coś jest nie tak i szybko domyślili się w czym jest rzecz. 

Daria i wulkan energii w ESKA Live. Ten koncert wywołuje ciarki!

Jak Jacek, czyli książę przyjął tę wiadomość? Okazuje sie, że polski Prince Charming to bardzo wyrozumiały człowiek. Podczas ceremonii krawatów dał szansę zarówno Jonatanowi jak i Merkucjo, oddając swój krawat. Według zasad jeden z panów powinien odpaść. Jacek już na początku swojej przygody z programem nagiął jego zasady... A co będzie dalej? ;)

Program Prince Charming możecie oglądać w serwisie player.pl.

Tom Cruise ma nową twarz, a pamiętacie jego stare filmy? 10/10 to nie mission impossible

Pytanie 1 z 10
Jak się nazywa słynny agent, w którego wciela się Cruise w serii "Mission: Impossible"?
NAJNOWSZE