Prince Charming: NOWI UCZESTNICY podgrzali atmosferę! Kim są?

2021-10-19 12:22 RD
Nowi uczestnicy Prince Charming
Autor: TVN / Player.pl Nowi uczestnicy Prince Charming

Dwóch nowych uczestników dołączy do rywalizacji o względy Jacka Jelonka w programie "Prince Charming". Kim są, skąd pochodzą oraz dlaczego zgłosili się do programu? Sprawdzamy to na Hotplota.pl.

Prince Charming to program, który cieszy się ogromną popularnością w serwisie Player.pl. Nic dziwnego. To w końcu pierwszy gejowski reality show polskiej produkcji. Mieszkańcy willi w słonecznej Hiszpanii walczą o względy tytułowego księcia, Jacka Jelonka. W ostatnim odcinku dom opuścił pierwszy uczestnik. Jednak w jego miejsce pojawiło się... dwóch nowych panów! 

I nie ma co ukrywać - wejście dwóch przystojnych uczestników wprowadza prawdziwe zamieszanie w wilii. Pozostali panowie czują się niepewni swojej pozycji, dlatego czujnie obserwują śniadanie Tomka, Pawła i Jacka. Jeden z nich budzi wśród niektórych mieszanie uczucia. Rodzi się pytanie, czy na pewno trafił do programu z właściwych pobudek?

Daria i wulkan energii w ESKA Live. Ten koncert wywołuje ciarki!

Kim są nowi uczestnicy Prince Charming? 

Paweł Tuczyński ma 34 lata, mieszka w Zielonej Górze, gdzie na co dzień prowadzi dwa salony fryzjerskie. Wierzy, że program może być dla niego wielką szansą na poznanie miłości. Z ostatnim partnerem rozstał się po 9 latach. Lubi dużo mówić, szuka faceta, który nie tylko będzie jego cierpliwym słuchaczem, ale też najlepszym przyjacielem i wsparciem.

Paweł Tuczyński - nowy uczestnik Prince Charming
Autor: TVN / Player.pl / Jake Vision Paweł Tuczyński - nowy uczestnik Prince Charming

Tomek Kamiński mieszka w Katowicach i podobnie jak jego kolega, Paweł, również ma 34 lata. Jego największą pasją jest fryzjerstwo, robi to od 17 lat. W programie również będzie mógł się wykazać, a raczej ratować innych, bo mieszkańcy willi nie raz poproszą go o pomoc. Sam o sobie mówi, że jest spokojny i roztropny, lubi przemyśleć sytuację i nienawidzi działać pod presją czasu. Od dwóch lat jest singlem, zgłosił się do programu, bo miłość ma dla niego największe znaczenie.

Tomek Kamiński - nowy uczestnik Prince Charming
Autor: TVN / Player.pl / Jake Vision Tomek Kamiński - nowy uczestnik Prince Charming

Program Prince Charming Polska dostępny jest TYLKO na platformie Player.pl. 

Quiz. Dopasuj imię do gwiazdy! 8 na 10 punktów to totalne minimum!

Pytanie 1 z 10
… Cielecka?
NAJNOWSZE