Poznajecie tę gwiazdę? Polska aktorka jeszcze nigdy nie wyglądała tak dobrze!

2019-09-11 19:25 nk
Joanna Liszowska
Autor: www.instagram.com/joannaliszowskaofficial

Tę przemianę chyba śmiało możemy uznać za metamorfozę roku w polskim show biznesie! Patrząc na zdjęcie tej polskiej aktorki, musieliśmy długo zastanawiać się, kto to jest. W końcu się poddaliśmy i spojrzeliśmy na nazwę profilu na Instagramie. Zaskoczenie było niemałe! Zobaczcie sami!

Ta aktorka zawsze była dla nas jedną z najpiękniejszych polskich gwiazd. Piękne długie kręcone blond włosy, ogromne oczy, ślicznie wykrojone, pełne usta i bardzo kobiecie kształty. A do tego ogromny talent - i aktorski, i wokalny. Okazuje się jednak, że można zachwycać jeszcze bardziej!

Choć 12 grudnia 2019 roku skończy 41 lat, ta kobieta po prostu wygląda coraz lepiej! Poznalibyście, że to właśnie ONA jest na tym zdjęciu?

Poznalibyście, że ta piękna kobieta o prostych włosach z grzywką to Joanna Liszowska?! My byliśmy w szoku!

Jakiś czas temu aktorka ogłosiła, że rozwiodła się ze szwedzkim biznesmenem, Olą Serneke. Czyżby rozpoczęcie nowego, singielskiego życia tak wpłynęło na gwiazdę, że zapragnęła zmienić coś w swoim wyglądzie? Raczej nie, bo przecież od tego rozstania minął już ponad rok!

Wygląda na to, że metamorfoza jest wynikiem przygotowań do nowej roli. Tak czy inaczej, Joanna Liszowska wygląda fenomenalnie! Zresztą... ona w każdym wydaniu prezentuje się świetnie!

Zobacz też:

NAJNOWSZE