Majdanowie świętują rocznicę ślubu w Rzymie. Radek opublikował wspólne zdjęcia Z ŁÓŻKA!

2019-09-11 17:23 nk
Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan
Autor: https://www.instagram.com/m_rozenek

Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan polecieli do Rzymu, by celebrować trzecią rocznicę swojego małżeństwa. Kiedy Małgosia dzieli się z fanami pięknie wystylizowanymi fotkami ze zwiedzania stolicy Włoch, Radek publikuje intymne zdjęcie z żoną w łóżku, a potem drugą - już mniej spontaniczną. Jest różnica?

Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan to jedna z bardziej barwnych par polskiego show biznesu. Kiedy media obiegła plotka o ich romansie, wśród fanów pojawiały się opinie, że ten związek nie ma szans przetrwać, bo perfekcyjna pani domu i były piłkarz zdawali się do siebie nie pasować. Oni udowodnili jednak, że traktują tę relację bardzo poważnie. Para pobrała się 10 września 2016 roku w Konstancinie-Jeziornej, a na weselu bawiła się cała śmietanka polskiego show biznesu.

Z okazji 3. rocznicy ślubu Małgorzata Rozenek-Majdan podzieliła się z fanami pięknymi prywatnymi zdjęciami z ceremonii. Sama zaś poleciała z Radkiem do Rzymu, by wspólnie celebrować piękną okoliczność.

Majdanowie razem w łóżku na intymnym zdjęciu

Małgorzata Rozenek-Majdan wrzuciła na Instagram sporo uroczych zdjęć ze zwiedzania stolicy Włoch. Na jej Instagramie możemy podziwiać fotki w pięknej kreacji, w wystylizowanych pozach i starannie dobranych malowniczych miejscach. Radosław Majdan podszedł do sprawy dużo bardziej spontanicznie...

Bo przy Tobie chcę się budzić do końca życia❤️

- napisał Radek Majdan i wrzucił wspólne zdjęcie z łóżka, na którym Małgosia występuje bez makijażu. Kolejnego dnia dorzucił kolejną "łóżkową fotkę" - tym razem jednak wystylizowaną i, jak zauważyli internauci, zrobioną przez fotografa!

I co, duża różnica? ;)

Wyświetl ten post na Instagramie.
Rzymskie wakacje... Post udostępniony przez Małgorzata Rozenek-Majdan (@m_rozenek)
NAJNOWSZE