Post Malone idzie do sądu. Będzie walczyć o prawa do własnej piosenki!

2020-04-08 14:14 mw
Post Malone
Autor: Mayer/face to face/FaceToFace/REPORTER

Artyści często muszą udowadniać w sądzie, że są autorami swoich kawałków. Dzieje się tak zazwyczaj wtedy, kiedy ktoś oskarży ich o splagiatowanie własnego utworu. Tymczasem Post Malone postanowił udowodnić, że jego kolega NIE MIAŁ żadnego udziału w powstawaniu kompozycji "Circles". Czy mu się to uda?

Kiedy w 2019 roku Post Malone wydawał trzeci singiel z płyty Hollywood's Bleeding, na pewno nie spodziewał się, że będzie miał z nim tyle problemów. Dziś muzyk musi walczyć w sądzie o prawa do utworu "Circles". Post Malone pozwał dawnego kolegę, który twierdzi, że jest współautorem tej piosenki.

Jak donosi serwis Page Six, Post Malone złożył właśnie pozew przeciwko Tylerowi Armesowi. Austin chce w ten sposób raz na zawsze zamknąć temat roszczeń Armesa, który domaga się udziału w zyskach z piosenki Circles.

Kto ma w tym sporze rację?

POST MALONE PRZYZNAJE: ARMES BRAŁ UDZIAŁ W NAGRANIU 

Jeśli Post Malone i Tyler Armes nie dogadają się poza salą sądową, może dojść do długiego i kosztownego procesu. 

24-letni piosenkarz nie będzie miał łatwego zadania, aby udowodnić, że Armes nie jest współautorem piosenki "Circles".

Post Malone przyznał niedawno, że Tyler Armes rzeczywiście brał udział w sesji nagraniowej do tego utworu. Zaprzeczył jednak, aby udział Armesa polegał na stworzeniu kompozycji.

Armes fałszywie twierdzi, że jest współautorem kompozycji muzycznej zawartej w utworze "Circles". Opierając się na tym fałszywym twierdzeniu, Armes żąda udziału w zyskach. Roszczenia i żądania Armesa są całkowicie bezpodstawne. Armes nie napisał żadnej części Circles i nie jest uprawniony do żadnego dochodu z tej kompozycji

- czytamy w pozwie złożonym w miniony wtorek w sądzie przez prawników Post Malone'a

Kinowe hity, które trafią do internetu. Te filmy musisz obejrzeć! #zostańwdomu
NAJNOWSZE