Doda

i

Autor: AKPA; instagram.com/dodaqueen Doda dziękuje lekarzom.

Gwiazdy

Poruszona Doda dziękuje lekarzom. Chodzi o poważną operację

2024-05-27 10:22

Doda opublikowała ważne oświadczenie na swoim Instagramie. Jak się okazuje, w czasie jej występu podczas Polsat Hit Festiwalu w Sopocie, ważna dla niej osoba przechodziła poważną operację. Piosenkarka postanowiła podziękować lekarzom, którzy dokonali wszelkich starań, aby zabieg przebiegł prawidłowo.

Doda była jedną z gwiazd tegorocznego festiwalu, który co roku jest organizowany przez Polsat w Operze Leśnej w Sopocie. Na scenie wystąpiła razem ze Smolsatym, z którym zaśpiewała swój największy hit ostatnich lat - "Nim zajdzie słońce". Nikt jednak nie wiedział, że w czasie występu piosenkarka miała z tyłu głowy ważniejszą sprawę. Kiedy ona musiała zabawiać publiczność pod sceną i przed telewizorami, ważna dla niej osoba walczyła o zdrowie. Mowa o jej ojcu, który pod koniec maja przeszedł poważną operację. Po zakończeniu zabiegu Doda postanowiła poinformować o tym fanów i jednocześnie podziękować lekarzom za świetnie wykonaną pracę. Na jej profilu na Instagramie pojawiło się oświadczenie.

Doda komentuje związek Roksany Węgiel. Małżeństwo z Kevinem Mglejem może jej bardzo pomóc

POLSAT HIT FESTIVAL - DODA

Doda dziękuje za operację ojca

Podziękowania Dody można było zobaczyć na jej relacji na Instagramie. - Jak występowałam w Sopocie, mój tata przechodził ciężką operację. Kolejną już z resztą. Wszystko się udało i bardzo serdecznie chciałabym podziękować całej ekipie, która się opiekowała moim tatą. Jest już w domu w Ciechanowie. I doktorowi Jackowi, który jest naprawdę świetnym specjalistą i błyskawicznie zdecydował się pomóc mojemu tacie. Bardzo serdecznie dziękuję - słyszymy na nagraniu opublikowanym przez piosenkarkę. Lekarz, któremu szczególnie dziękowała, to dr Jacek Mazek. Jest ortopedą oraz specjalistą w zakresie kontuzji sportowych i chirurgii biodra.